SullenTV – zberateľ tetovania Jeremy Allen

Len málo vecí nás poteší viac ako vznik "zberateľ tetovania." Predstava, že ľudia zbierajú tetovanie a celé telo pokrývajú atramentom, samozrejme nie je nič nové. Čo'novinkou je oslava týchto jednotlivcov. Tak veľmi sa zameriavame na umelca'Pokiaľ ide o vytváranie tetovania, otočením reflektora na kolektore môžeme začať vidieť veci z druhej strany. Keď sa dozvieme, ako sa zberateľ dostal k tetovaniu, môžeme porozumieť ich umeleckej vízii vlastného tela, čo môže byť celkom fascinujúce..

V tomto vydaní SullenTV sa stretávame s Jeremym Allenom a jeho zbierkou. Allen sa začal tetovať v 18 rokoch s niekoľkými námornými hviezdami (že sa blíži k laserovému lúču) a začal do svojej zbierky tetovania skutočne premýšľať..

"Urobil som si rukávy a len som odtiaľ postúpil," Allen vysvetľuje. "Čím ďalej tým viac som si dával tetovania, pozeral som sa do zrkadla a všetky holé miesta vyzerali divne."

Ukazuje sa, že pre Allena je najťažšia časť o tetovaní pokúsiť sa rozhodnúť, čím presne tieto prázdne miesta vyplniť. S toľkými umelcami, ktorí vytvárajú toľko úžasných umeleckých diel, Allen zisťuje, že má problém rozhodnúť sa, čo robiť so stále obmedzenejším množstvom pokožky, ktorú mu zanechal na atrament..

Zistite viac o Allenovi, rozsiahlom diele, ktoré Roman Abrego vykonal na svojom tele, o tom, kam najďalej cestoval, aby sa nechal tetovať, a ďalších, a to v nasledujúcom videu..

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Pánske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Muži's "Tanečné karty" Tank od OG Abel