Je skutočne 10/10??

Kým pred dvadsiatimi rokmi boli nerdi podľa definície chladní, dnes sú geekovia na vrchole sociálnej hierarchie. Či ty'sme hráči alebo cosplayeri, my'vstúpili sme do éry, kde je kultúra nerdov v pohode a šialenci môžu byť hlavnými lákadlami. To'Máte pravdu, geek dievčatá sú nové dievčatá od vedľa a dokonca aj veľké značky ako Playboy dohnali pohyb. Pozrite sa do galérie nižšie, aby ste sa stretli s jedným z najsexi cosplayerov na planéte a dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto nádhernom geekovi, od krku hore v sekcii komentárov na Facebooku.

Snímka obrazovky 30. júla 2018 17. júla, 13.17

Pripravte sa na šok!

Vytvorila online senzáciu s názvom Birdoir, v ktorej sú Nigri oblečené v spodnej bielizni a vtáčích maskách.Aj keď Nigriho zdôvodnenie tohto projektu nebolo potvrdené, ak by sme to mali hádať, je to len kvôli komédii.A chlapče, rozosmialo nás video a fotografie nahlas.Milujeme dievča, ktoré je krásne, ale krásne dievča so zmyslom pre humor je ešte lepšie.Pretože ste si prečítali celý článok o birdoir, je tu pre vás záber na Nigriho tvár. Dúfame, že odhalenie stálo za váš čas a trpezlivosť!

Čo je Birdoir?

Ona's vytvorili online senzáciu s názvom Birdoir, v ktorej je Nigri oblečená v spodnej bielizni a vtáčích maskách.

Zoznámte sa s Jessicou Nigri

Toto video je dielom Jessicy Nigri, profesionálnej cosplayerky, ktorá má 3 milióny sledovateľov na Instagrame a viac ako 1 milión predplatiteľov na YouTube..