Ak ty're Uvažujete o odstránení tetovania, musíte tento film vidieť

Kultúra tetovania sa dostala do centra hlavného prúdu sveta, aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou nie'nepotrebujem aby som ti to povedal. Od časopisov, ktoré nájdete vo svojom miestnom kníhkupectve, až po televízne relácie, ktoré navštívia milióny divákov – tetovanie je doslova všade. Príliv kultúry tetovania do hlavného prúdu a rozmach sociálnych médií umožnili bežnému ľudu porozumieť tetovaniu, aj keď je toto porozumenie veľmi základné. Skoro každý, kto počas svojho života videl tetovanie, vie, že je trvalé a že neexistuje'je zázračný produkt, ktorý je dnes na trhu, aby okamžite zmizol.

Proces odstraňovania tetovania, ktorý dnes poznáme, je stále vyvíjajúcim sa procesom a vzhľadom na stovky rokov, ktoré ľudské bytosti vytvorili tetovanie, ide o mimoriadne nedávnu históriu. Odstránenie tetovania kedysi vyžadovalo zoškrabanie horných vrstiev pokožky brúsnou látkou, vyrezanie tetovania alebo zmrazenie tetovania na mikrodermabráziu. V roku 1967 doktor Leon Goldman použil prvý laser na odstránenie tetovania a odvtedy špecialisti na odstraňovanie tetovania získali rôzne techniky a technológie na zlepšenie postupu..

Jednou z najväčších mylných predstáv o odstraňovaní tetovania, ktoré ľudia majú, je časový rozsah. Mnoho ľudí si myslí, že proces odstránenia tetovania je porovnateľný s časom potrebným na tetovanie, ale toto jednoducho nie je't prípad. Odstránenie tetovania trvá niekoľko relácií a vymazanie tetovania, ktoré trvalo 10 minút, môže trvať 10 sedení. Navyše, pri odstraňovaní tetovania existujú fyzické, finančné a duševné dôsledky, o ktorých sa široká verejnosť neučí.

Nedostatočné zobrazenie procesu odstraňovania tetovania bolo to, čo inšpirovalo Jacoba Tillmana k vytvoreniu dokumentu D'Napustené atramentom Tillman vo filme zdieľa trojročný proces odstraňovania polovičného rukávu a obsahuje rozhovory o tomto odvetví s tetovacími umelcami aj odborníkmi na odstraňovanie tetovania. Berie divákov na cestu rôznymi fázami odstraňovania atramentu a tento film si musia pozrieť tí, ktorí majú poľutovaniahodný atrament alebo sa plánujú v budúcnosti nechať tetovať..

Fotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentu

Fotografia cez D'Napustený dokument

Fotografia cez D'Napustený dokument

Získajte viac informácií o filme

& lt; a href =Fotografia “cez D'Napustené “src =”/images/this-document-exumes-the-reality-of-tattoo-removal.png “title =” The Nitty Gritty “”>Fotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentuFotografia prostredníctvom D 'atramentového dokumentu

The Nitty Gritty

Fotografia cez D'Napustené atramentom

Jacob Tillman a režisér Ben Pierce vytvorili film D'Napustené atramentom, aby informovalo publikum o procese a kultúre odstraňovania tetovania.

Náhľad do filmu

Fotografia cez D'Napustené atramentom