Od umeleckých tlačí po tapisérie, tento britský umelec je dekorom inšpirovaným tetovaním Nails

Všetci poznáme (a milujeme) tetovací blesk, ktorý pokrýva steny tetovacieho štúdia, a mnoho nadšencov tetovania prináša do svojich domovov lásku k atramentu. Vedeli ste však, že okrem zavesenia diel inšpirovaných tetovaním na vaše steny si z neho môžete nechať vyrobiť aj gobelín, koberec alebo dokonca hodiaci vankúš? To'správne, toto všetko a ešte viac je možné vďaka Society6. Society6 je globálny online trh, ktorý vyrába výrobky pre domácnosť, elektroniku a odevy podľa návrhov nezávislých umelcov. Táto stránka umožňuje ilustrátorom, grafickým dizajnérom, fotografom a maliarom predávať ich pôvodné návrhy a spoločnosť Society6 ich vytlačí pre široké masy. Umelci získavajú časť tržieb uskutočnených na týchto stránkach a môžu sa podeliť o svoju značku s miliónovým publikom.

Jeden z umelcov, ktorý sa špecializuje na výtlačky inšpirované tetovaním, je Alisha Huskins, taktiež známy ako Scoobtoobiny. Huskins vytvára jedinečné motívy inšpirované kultúrou tetovania a tisícročnou generáciou a navrhuje drzé ilustrácie, ktoré sú v rozpore s internetovou popkultúrou..

Fotografia prostredníctvom spoločnosti6

Fotografia prostredníctvom spoločnosti6

Fotografia prostredníctvom spoločnosti6

Pozrite sa na tieto návrhy inšpirované tetovaním

& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-comes-tattoos-to-your-walls.png “title =” Flawless “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-2.png “title =” Miluj ma “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-3.png “title =” Srdce “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-4.png “title =” Hops “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-5.png “title =” Donut “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-comes-tattoos-to-your-Wall-6.png “title =” Bound “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-7.png “title =” Pivonky “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-8.png “title =” Had “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-9.png “title =” Lick “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-10.png “title =” Pizza Slut “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-comes-tattoos-to-your-Wall-11.png “title =” Fart Box “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-12.png “title =” Gun Slinger “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-13.png “title =”'90. roky dieťa “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-comes-tattoos-to-your-Wall-14.png “title =” Shoe Addict “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-15.png “title =” Bozk “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-16.png “title =” Majte nádej “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-17.png “title =” Nožnicové trámy “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-18.png “title =” Šťastné údery “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-19.png “title =” Sailor Mars “>& lt; a href =Fotografia cez Society6 “src =”/images/this-society6-artist-prináša-tetovanie-na-vaše-steny-20.png “title =” Bacon Me Crazy “>

Bezchybný

Fotografia prostredníctvom spoločnosti6

Huskins je ilustrátor so sídlom v severnom Walese vo Veľkej Británii. Pôvodne pochádza z Detroitu, dnes pracuje cez rybník.