Dávno predtým, ako tetovatelia zverejnili všetky svoje práce na Instagrame, existoval jeden spôsob, ako posúdiť ich talent predtým, ako vám ihla zasiahla kožu – skontrolovaním ich blesku. Umelci kreslili alebo maľovali vzory na kúsky papiera a zavesili ich pred obchod, zákazníci si potom vybrali dizajn, ktorý sa im páčil, a dali si ho vytetovať. Mnoho legiend z tohto odvetvia – Sailor Jerry, Bert Grimm, Charlie Wagner – prežilo svoje dedičstvo prostredníctvom svojich flash listov..

Aj keď sa priemysel posunul viac k umelcom, ktorí vytvárajú vlastnú prácu prostredníctvom Photoshopu, tetovací blesk nestratil na dôležitosti. Okrem toho, že blesk prináša tetovací obchod s estetickým pôsobením, môže byť použitý aj ako spôsob, ako pomôcť umelcom zdokonaliť a zdokonaliť svoje schopnosti..

Aby ste mali predstavu o niektorých bleskoch, ktoré sa dnes vytvárajú Myke Chambers, majiteľ Philadelphie's Spoločnosť Seven Swords Tattoo Company, bol natoľko milostivý, že nám dal niekoľko zábleskových listov vyrobených umelcami v jeho obchode.

Flash od Myke ChambersFlash od Jake DelBeneFlash od Kate CollinsZábavná ohrada na vajíčka lebkou nahorFlash od Gianny PhillipsovejFlash od Carlosa PerezaFlash od Aarona FranchionehoK dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeZľava v obchode s atramentmi

Flash od Myke Chambers