Tetovanie Rosea Liama ​​Payna môže byť poctou romantike Cheryl Cole

Najnovšou fámou o vzťahoch, ktorá koluje okolo One Direction, je fakt, že Liam Payne môže randiť so sudkyňou „X Factor“ Cheryl Cole a niektorí dokonca špekulujú, že tetovanie ruží, ktoré si Liam v januári napustil na ruke, môže byť poctou nečakanej novinke. romantika. Tetovanie ruží Liama ​​Payna je napustené atramentom na hornej časti ľavej ruky, na rovnakom mieste ako orol tat na jeho opačnej ruke, a ak sú zvesti pravdivé, mohlo by ísť o zákernú poctu Cheryl Coleovej, ktorá mala obrovské anglické ruže. tetovanie napustené na chrbte, zadku a stehnách v marci 2013. Nádherný kúsok napustil jeden a jediný Nikko Hurtado. 

Zdá sa, že zatiaľ čo Cheryl Cole a Liam Payne sa poznajú už nejaký čas (bola sudkyňou „The X Factor“, keď sa Liam prvýkrát zúčastnil konkurzu v roku 2008 vo veku 14 rokov), začali hovoriť o skutočnom randení až v decembri. Cheryl sa rozišla s manželom Jeanom-Bernardom Fernandezom-Versinim, s ktorým pred svadbou chodila iba tri mesiace. Liam zlomil veci s dlhoročnou priateľkou Sophiou Smithovou v októbri a bolo to len jeden mesiac po tom, čo sa začala jeho a Cherylina domnelá romantika, že Liam šiel pod ihlou pre svoje nové ručné tetovanie ruží.

liam payne cheryl cole

Prvé klebety o možnej romantike medzi Cheryl Cole a Liamom Paynom začali lietať, keď Cheryl nahrala na Instagram fotografiu, na ktorej sa mazná so záhadným mužom. Na to nadviazala ďalšia fotografia zverejnená 2. marca, na ktorej bola Cheryl a traja muži vrátane Liama ​​s titulkom „My mystery man line up #whosthemysteryman #whoisit #whosworthit“. Zdá sa, že Liam potvrdil fámu o zoznamovaní, keď v ten istý deň zverejnil na Instagrame fotografiu, na ktorej sa opiera o Cheryl v náručí na zadnom sedadle auta..

Veci sa ešte viac vymkli spod kontroly, keď Liam zverejnil čiernobielu instagramovú selfie seba bez trička a Cheryl, ktorá blikala znamenie mieru, na ktoré urobil svoju profilovú fotku, a potom to ihneď vymazal (pravdepodobne preto, že Cheryl začala dostávať hrozby smrti. Priznajme si to, zarytí fanúšikovia One Direction môžu byť dosť brutálni.) V skutočnosti, keď o tom premýšľame, prvý náznak možnej romantiky medzi Liamom Paynom a Cheryl Cole prišiel na Valentína, keď 22-ročný mladík zverejnil fotografiu. jednej červenej ruže spolu s nápisom „Šťastný Valentín, dieťa.“

liam a cheryl1

Pre Cheryl Fernandez-Versini to však nebolo všetko ružové. Odkedy boli správy o ich údajnej začínajúcej romantike zverejnené prvýkrát, speváčka sa stretla s obrovským zneužívaním od fanúšikov One Direction a bola vystavená vulgárnym urážkam od tých, ktorých desil desaťročný vekový rozdiel páru. Jeden obzvlášť škaredý One Directioner zakričal: F *** mimo Cheryl. Môžete mať akéhokoľvek muža na svete. Odstúp od môjho Liama, inak budeme mať problémy. “ Napriek všetkým neprajníkom sa zdá, že Liam a Cheryl sú šťastní a ktovie, možno jedného dňa nahradí jej „pani. Cole “tetovanie na krku s nejakou„ pani “ Payne ”atrament.

Unisex

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Unisex "Skully Heart" Mikina s kapucňou na zips od Inked x Cartel Ink