Galéria nadväzuje na text

Pripravte sa na NAJLEPŠÍ VALENTÍN'S DEŇ KAŽDÝ. Sezóna Walking Dead Šesť premiéry v polovici sezóny sa vysiela v nedeľu 14. februára na AMC! To znamená viac Daryla, viac Ricka a viac Michonne vo vašom televíznom prijímači. Viac krvi, viac odvahy, viac slávy.

Na boj proti stresu vyvolanému dlhými dňami, ktoré zostávajú do premiéry, séria zverejnila video prvé štyri minúty nedeľného večera's epizóda Ak sa plánujete v nedeľu večer zútulniť so svojim miláčikom, pozrite sa na štvorminútový klip vopred-osamote-oznámte svoje predpovede a buďte oficiálne korunovaní za najlepšieho strelca v histórii. Na vás. Ak ty'podvádzanie a zahrievanie jeho srdca s témou Walking Dead V-denná karta.

Šialené tetovanie s najväčšími postavami, aké kedy boli.

Daryl robí krv chutnou. Tetovanie od BumerNorman Reedus je Boh. Tetovanie Rich PinedaMichonne znamená obchod. Tetovanie Josh NaylorCarlos Rojas vždy tetuje dobrú televíznu postavu.Daryl sa bije pre teba. Tetovanie od Bryana MerckaK dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeVražedný portrét od @victor_chil.Ďakujem Dris Donnelly za tento epický kúsok.Zombie Hannah. Tetovanie od Paula AckeraBandana a bicykel FTW. Tetovanie od Adama BlakeyhoK dispozícii na INKEDSHOP.COM:Dynamické duo. Tetovanie od @themickeypediaDobrý deň, Rick. Tetovanie od Matta OBaughaZombie Merle! Tetovanie od Karla BerringeraTHE WALKING DEAD Tattoo od Morty TattooerK dispozícii na INKEDSHOP.COM: UnisexZľava v obchode s atramentmi

Daryl robí krv chutnou.

Tetovanie podľa Bumer