The Pack A.D. „Animal“ – atramentová exkluzívna video premiéra

thepack_content

Video a fotogaléria Postupujte podľa textu

Inked s potešením organizuje exkluzívnu premiéru najnovšieho videa rockerov z Vancouveru The Pack AD Skladba má názov „Animal“ a video bolo natočené v rodnom meste kapely a za pomoci dlhoročného priateľa a spolupracovníka Jimiho Cuella tiež režíroval ich nedávne postapokalyptické video inšpirované Mad Maxom pre „Rocket“. „Animal“ pochádza z ich posledného kriticky uznávaného a kopaničiarskeho albumu Do Not Engage, a hoci názov ich albumu naznačuje niečo iné, nemohli sme odolať spolupráci s gitaristom/spevákom Becky Blacková a bubeník Maya Millerová a chatovať s nimi o ich najnovšom videu a tiež o ich tetovaniach.

Atrament: Vy ste pri svojich hudobných videách dosť kreatívni. Do akej miery ste spolu s režisérom? Kto prišiel s konceptom „Zviera?“

MAYA: Obaja pochádzame z prostredia divadla/filmu, takže videá boli vždy neoddeliteľnou súčasťou našej prezentácie hudby. Až tak, že my'kým my, zvyčajne plánujeme budúce videá'nahrávanie piesní, že'ako rýchlo myslíme v obrazoch. Väčšina našich videí bola naším nápadom alebo kombináciou s režisérom. Pokiaľ ide o „zviera“, určite sme koncept zasekávali tam a späť, kým sme nedosiahli aktuálne video. Jedna vec, ktorá bola daná od začiatku, bola, že sa v nej bude hrať strašidelné tancovanie.

Máte v pláne ešte ďalšie skvelé nápady na video? Na ktoré ďalšie skladby z albumu Do Not Engage by sa mohlo video vzťahovať?

MAYA: Áno, určite máme pár veľmi dobrých nápadov, ale to je príbeh na ďalší deň. Čo sa týka Do not Engage, chceli by sme urobiť video pre „Creepin' Jenny, “čo by samozrejme bolo veľmi, ale strašidelné. My'uvidím…

Maya, môžeš nám teda povedať, čo je významom tvojich tetovaní „Chaos“ a „Ovládanie“?

MAYA: V skutočnosti to pochádza z jedného z mojich obľúbených filmov, ktorý nechám na ľudí, aby to zistili, pretože záhada je dobrá. Nakoniec to však pre mňa pripisujem môjmu bubnovaniu. Chaos je vľavo, čo je moja najsilnejšia ruka, ale má na svedomí nevyrovnané správanie a kontrola je po mojej pravici, ktorá je pravou rukou a jasne kontroluje, čo'deje sa.

A čo chladný polovičný rukáv? Môžete nám povedať, aká je tam inšpirácia a ktorý umelec to urobil?

MAYA: Pôvodnou inšpiráciou bolo zakrytie prvého tetovania, ktoré som kedy dostal, ktorým bola náramok, s ktorým som žil príliš dlho. Možno preto, že môžem'Keď plávam, fascinuje ma oceán a tvory, ktoré ho nazývajú domovom. Tiež som trochu hororový fanúšik – skombinujte tieto dve veci a váš Kraken zaútočí na loď. Úžasný umelec/tetovač Hilary Dawson urobil to pre mňa v priebehu roka vo Vancouveri na Electro-LadyLux Tattoos.

A tetovanie „Ako žralok“?

MAYA: Viete, ako deti milujú kone alebo psy alebo opice, ja som vždy miloval žraloky. Tento žralok je jednoduchý, ale pre mňa zvláštny, pretože má aj môj krátky postoj k životu: Choďte stále vpred … ako žralok.

Becky, aké bolestivé bolo to za uchom? A aký je príbeh za symbolom?

BECKY: Vlastne nebolo'veľmi bolestivé. Ale bolo to najhlasnejšie tetovanie, aké som urobil'urobil som. To'je orie pero Haida. Ja'Mám rád vtáky – predovšetkým corvidy a dravé vtáky. A vyrastanie na západnom pobreží vyvoláva známosť a spriaznenosť s umeleckým štýlom Haida.

Atrament: Existuje vôbec spojenie medzi „XIII.“, Vtákom a včelou?

BECKY: Žiadne spojenie. Šťastné číslo. A včely sú skvelé-najmä preto, že sú integrálnymi členmi nášho ekosystému udržujúceho život. Základný a fascinujúci druh. A tiež fuzzy.

Atrament: Kto vtákovi urobil a ako dlho to trvalo?

BECKY: Liniové dielo navrhol priateľ. Hilary Dawson z Electro Lady Lux vo Vancouveri urobila tetovanie a detail/vyfarbenie. Verím, že to boli dve 2 a pol hodiny.

Atrament: Máte spomedzi všetkých svojich tetovaní svojho obľúbeného??

MAYA: Ja'Budem musieť ísť so svojim žralokom. Dostal som to na turné v Novom Škótsku s mojimi priateľmi a má to veľký význam, pretože niektorí z nás si v ten deň nechali tetovať. Môj kraken mohol byť plný rukáv, ale ja len môžem'nerozlúčim sa so svojim žralokom.

BECKY: Milujem svoju včelu. Poteší ma to vždy, keď to vidím.

Atrament: Máte v pláne ešte nejaký iný atrament?

MAYA: V skutočnosti mi to pripomína problémy s mojou spoluhráčkou, ako ona'kreslím moju ďalšiu. Medzitým možno niečo dostanem, keď budem myslieť na text na ľavom predlaktí, ale rozhodovanie trvá dlho. Ostatne, tým slovám musím navždy veriť.

BECKY: Chcel som si dať urobiť anatomický mozog, ale nikto si nemyslí, že je to dobrý nápad. Možno patrím k ľuďom s malým rozdielom't nájsť orgán esteticky neatraktívny. Možno ja'Pôjdem s medúzou. Alebo medúza s mozgom vo vnútri.

„Animal“ nájdete aj na novom EP Meta Animal, ktoré je k dispozícii 19. mája a obsahuje niekoľko nových bonusových skladieb

Maya_KrakenBecky_BirdBalenie AD-9420Maya_SharkK dispozícii na iNKEDSHOP.COM: DámskeBecky_BeeMaya001Becky_earBeckyVIIIK dispozícii na INKEDSHOP.COM:Zľava v obchode s atramentmi