Timmy B oznamuje umelecký projekt Two of a Kind 2015

Prestaň! Spolupracujte a počúvajte, pretože Two of a Kind je späť!

V roku 2014 bol uskutočnený vôbec prvý rozsiahly projekt spolupráce v oblasti tetovania, Two of a Kind. Minulý rok, Christa a Frank La Natra's tetovacím štúdiom, Do lesnej galérie, sa uskutočnilo podujatie Two of a Kind, v ktorom sa spojilo viac skupín dvoch umelcov a pracovalo na masívnych majstrovských plátnach. Teraz, keď sa blíži rok 2015, Timmy B.'s NiteOwl Tattoo štúdio bude hostiť druhé kolo!

Tento rok sa už začína lepšie, pretože zoznam 26 umelcov, ktorí sa majú zúčastniť tejto akcie, bol práve zverejnený na Timmy B.'s Instagram. Páči sa každému z výtvarníkov z Novej školy Kelly Doty do Austrálie'ikona realizmu Benjamin Laukis sú údajne súčasťou tohto roku's kolektív. Podľa príspevku na Instagrame je tu ešte jedno šťastné 27. miesto, ktoré je ešte stále v hre ako cenový balíček pre tento rok's Libra mäsa víťaz.

V prípade, že vám nie je známa spolupráca v oblasti tetovania, spolupráca sa zvyčajne skladá z dvoch umelcov podobných alebo rôznych štýlov, ktorí pracujú na vytvorení jedného súdržného kusu, ktorý v sebe zahŕňa obidve ich podpisové estetiky bez toho, aby to vyzeralo, že ich spojili dvaja umelci. Umelecké podujatie Two of a Kind je monumentálnym medzníkom v odvetví tetovania, ktoré sa snaží zrušiť staré tabu kladené na tetovanie a namiesto toho propagovať výtvarný charakter, vďaka ktorému si tetovanie v modernej dobe pomaly získava povesť..

Preto sa určite riaďte @TwoOfAKindEvent na Instagrame a zostaňte naladení na všetky úžasné spolupráce na obzore. Chcete vidieť, o aký kúsok ide Megan Jean Morrisová a Scotty Munster vyzeralo by to? Dajte vedieť umelcom! Udalosť práve hľadá žiadosti o spoluprácu!

Pre prípad, že by ste náhodou minuli minulý rok's udalosťou, my'mám ťa pokrytého Pozrite sa na všetky neuveriteľné spolupráce, ktoré udalosť 2014 inšpirovala, práve tu!

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Dámske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Ženy's "Atrament" Teplá mikina od InkAddict