Tetovanie prešlo za posledných niekoľko desaťročí kus cesty. Teraz sa zdá, že takmer každý, na koho narazíte, má aspoň jedno tetovanie. Keďže trendy v oblasti tetovania prichádzajú a odchádzajú, jedným z konzistentných faktorov stúpajúcich trendov atramentu je, že väčšina kusov, ktoré sa v súčasnosti objavujú, má stále vysokú kvalitu. Svedčí to o tom, že klienti si dávajú viac záležať na tom, aby si našli čas a vybrali si šikovného umelca, ktorý je pre nich to pravé. Jeden z najlepších a najšikovnejšie premyslených trendov tetovania, ktorý sa v poslednej dobe objavil, je tetovanie pod prsia.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Anatomy Gummy Bear

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Anatomy Gummy Bear

Tu v INKEDE milujeme tetovanie pod prsia. Jedna vec, ktorú by sme však chceli objasniť, je, že tetovanie na podpazuší nie je „novou trampskou pečiatkou“." Na umiestnení tetovania pod prsami je niečo šikovné a elegantné, vďaka čomu je jemné, ale aj sexy a aké je tetovanie v spodnej časti chrbta, než sa stane klišé. Tento štýl tetovania, podobným spôsobom ako biomech a bioorganické tetovanie, je nevyhnutný pre začlenenie toku tela do kompozície dizajnu, čo znamená, že na získanie najlepšieho tetovania pod prsníkom potrebujete jedného majstrovského vlastného tetovania..

Tetovanie od Lucy Hu

Tetovanie od Lucy Hu

Tetovanie pod prsiami je celkom cool, pretože môže byť tak jednoduché alebo prepracované, ako si ich používateľ želá, a stále dosiahnu ten horúci a elegantný vzhľad. Bežne vidíme kúsky dotwork a posvätnej geometrie, ale narazili sme aj na niektoré skutočne inovatívne a vybalené realizmy a ilustrované podprsenky. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich obľúbených tetovaniach podpaží, pozrite sa na niektoré z našich najlepších tipov práve tu.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Dámske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Ženy's "Atrament" Teplá mikina od InkAddict