Vďaka tomuto tetovaniu budú šaty žiť navždy

Pre väčšinu ľudí "Šaty" postupovalo podľa rovnakého scenára, aký majú všetky ostatné vírusové vnemy. Najprv ste trochu zmätení z toho, o čom hovoria všetci vo vašom kanáli sociálnych médií. Potom ste nadšení a vytvoríte si veľmi silný názor na tento pocit. Nasleduje mrzutosť a nakoniec pocit úplne zmizne z vašej pamäte. To sa všetko stane do 48-72 hodín. Na rozdiel od nás ostatných Daniel Howland, profesionálny piercer z Texasu, nikdy nezabudne na šaty, pretože sú natrvalo napustené v koži.

Howland mal svojho priateľa a tatéra Nick York v sobotu vytetovať obraz neslávne známych šiat modro -čiernym atramentom. A áno, skôr, ako sa o tom začne diskutovať, to je modrý a čierny atrament v tetovaní. Skript okolo šiat hovorí "Biele a zlaté?" odkazuje na diskusiu, ktorá vytratila internet z mysle. Zatiaľ čo väčšina ľudí jasne vidí šaty tak či onak a drží sa svojich zbraní nad svojim názorom, Howland'názor sa časom zmenil.

"Keď som pil, krátko som videl šaty ako biele a zlaté," Howland povedal Denná pošta. "Ale potom som sa na to znova pozrel a bolo to určite modré a čierne. Buď to ľudia naozaj milujú, alebo si myslia, že ja'm kompletný nástroj."

Medzi mnohými tetovaniami, ktoré má Howland, nie je ani zďaleka to prvé, s trochou humoru za sebou; na viečku má napríklad vytetovanú mušku. Keď sa obrázky jeho nového tetovania šírili na Instagram, ľudia vyzneli podobne, ako o šatách. Niektorým sa to páčilo, iným sa to nepáčilo, ale každý mal svoj názor. My'Po ďalšej virálnej senzácii sa skontaktujem s Howlandom a zistím, či dostane ďalšie tetovanie.

Mačacia sviečka Pyropet

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: "Pyropet" Mačacia sviečka