Veľkolepé dielo Jaya Freestyla

20 tetovaní od Jaya Freestyle, ktoré vám vyrazia dych

Na svete je veľa zlých tetovačov. Jay Freestyle medzi nich nepatrí. Pokiaľ ide o konečný výsledok, zanechá vo vás pocit, že sa nemáte čoho báť. To'Je to dosť dôležitá vec, ktorú je potrebné vziať do úvahy, pretože výsledok je trvalý.

Môžete sa cítiť uvoľnene, zatiaľ čo Jayovi budete voľne kraľovať. Napriek tomu, že svoje kúsky napĺňa abstraktnými vzormi, ktoré sa mu zdajú byť na koži, Amsterdamský umelec je v umiestnení tetovania veľmi presný. Občas používa geometrické/odpadkové polka-eské detaily, ako aj čiary, ktoré pripomínajú ťahy štetcom.

Vytvorenie štýlu, ktorý'Je úplne vlastný, a čo vyplýva z organizovaného šialenstva, sú niektoré z najúžasnejších tetovaní, ktoré ste urobili'niekedy uvidím.

Prezrite si nižšie uvedenú galériu a pozrite sa na úžasné dielo výtvarníka Pro Team Jay Freestyle.

Zdroj: Instagram @Jay Freestyle

Zdroj: Instagram @Jay Freestyle

Dávať a brať

Jay'Slogan je primerane: „Dajte mi kúsok svojej kože a ja'Dám ti kúsok svojej duše. “

Prísna rodina

Jay vyrastal vo veľmi prísnej čínskej rodine. Zaujímalo by ma, čo si myslia o jeho profesii!

Všestranne talentovaný

Jay nepochádza z Číny, ale pôvodne pochádza z Južnej Afriky!

On nie je'Nie je to len tetovač, ale je aj talentovaným maliarom.

Podpora tvorivosti

Jay sa presťahoval z Južnej Afriky do Amsterdamu pred takmer desiatimi rokmi. Aby podporil svoju kreativitu, potreboval byť s viac umeleckým prostredím.

Montáž formy

Kým Jay'Rodina je veľmi prísna a konzervatívna, zvlášť sa k tejto forme nehodil.

Samouk

Pri pohľade na jeho obrovský talent by ste mohli očakávať, že sa Jay učil od najlepších … alebo získal aspoň nejaké vzdelanie. To'Je prekvapujúce, že Jay je úplne samouk!

Voľný štýl

Pravdepodobne sa dá určiť z jeho mena "Jay Freestyle" že všetku svoju prácu vykonáva úplne voľne.

Ako sa Jay pozerá na svoje umenie

Jay vysvetľuje svoje umenie. “Väčšina opisuje môj štýl ako vodovú farbu a určite obsahuje také prvky, ale osobne je to viac.” Preferujem kombináciu rôznych štýlov a techník, ako sú geometrické tvary a pointilizmus, pričom súčasne miešam realizmus s abstrakciou, ale nakoniec to všetko závisí od toho, či zberateľ dielo dostane, “hovorí.

Štýl

Jay má svoj vlastný štýl, ale to'Nie je to jediný štýl, ktorý dokáže vytvoriť. Len z rozhovoru s klientom je schopný určiť, čo presne v tetovaní hľadajú. Potom je schopný ho vykonať.

Cestovanie

Jeden z dôvodov, prečo je Jay taký talentovaný, je ten, že cestoval po svete a zdokonaľoval svoje remeslo.

Krásna Penny

Dať si tetovanie od Jaya vás bude stáť poriadny cent, a my chápeme, prečo. Nehovoriac o tebe'Budem musieť cestovať do Amsterdamu!

Väčšie kusy

Ak ty'keď hľadáte malé, jemné tetovanie, Jay nemusí byť váš chlap. Kým'Som si istý, že by mohol urobiť malé tetovanie so zatvorenými očami'jednoducho to nie je jeho vec.

Vytváranie mágie

Jay dáva svoju námahu radšej do väčších tetovaní. S väčšími figúrkami má jeho voľná technika väčšiu možnosť vytvoriť niečo magické.

Vášeň a koncentrácia

Ak vidíte videá a obrázky Jaya v práci, môžete vidieť, že sa vášnivo zameriava na svoju úlohu.

Veľa štastia

Ak ty'hľadám jedno z týchto krásnych tetovaní voľnou rukou, veľa šťastia. Je ťažké naplánovať si stretnutie s vyhľadávaným tetovacím umelcom.

Poradovník

Zoznam čakateľov na návštevu Jaya Freestyle je až jeden rok! Môže sa to zdať dlhé (pretože to tak je), ale je to tak'absolútne sa oplatí čakať. Zvlášť pre väčšie kusy, s ktorými Jay najradšej pracuje.

Vytvorenie mena

Keďže Jay cestoval po svete, šialene si pomenoval. Získava medzinárodnú slávu a úspech.

Rastúci úspech

Jay získal vďaka svojmu veľkolepému talentu viacero ocenení. Ako ďalej zdokonaľuje svoje schopnosti, my nie'Pochybujem, že jeho úspech bude stále rásť … a ceny budú stále pribúdať.

Pamätné a posilňujúce

“Chcem, aby moje umenie bolo nezabudnuteľné pre tých, ktorí moje kúsky vidia, a posilnilo ich pre tých, ktorí moje kúsky nosia.” Nechcem tetovať masy, skôr niekoľko vyvolených, ktorí majú rovnakú víziu ako ja a ktorí sú ochotní vzdať sa svojho tela, aby na nich zvečnili umelecké dielo, “hovorí Jay..

Krásne tetovanie

Ak sa vám páčili tieto krásne tetovania, určite si pozrite viac z Jay'práca, nabudúce!

Viac o Jayovi's Práca

Čo si myslíš o Jay's práca z voľnej ruky? Dajte nám vedieť v komentároch a ZDIEĽAM tento článok!

Zdroj: Jay Freestyle