Byť diskriminovaný kvôli práci kvôli svojim tetovaniam nie je nič nové, ale platiaci zákazník odvrátený od zariadenia – baru všetkých miest – kvôli vášmu atramentu je určite nové územie..

Americkému námornému veteránovi Brandonovi Andrusovi nedávno zamietli vstup do baru a reštaurácie Dierks Bentley Whiskey Row v Gilberte v Arizone kvôli tetovaniu, ktoré hrdo nosí na krku a ktoré údajne personál baru interpretoval ako tetovanie gangu..

Listujte v prezentácii a prečítajte si viac o tomto príbehu.

Foto: Brandon Jay Andrus/Instagram

Foto: Brandon Jay Andrus/Instagram

Fotografia: Brandon Jay Andrus/Instagram „22“ vytetovaný na krku Brandona Andrusa, ktorý si mýlili s pečiatkou gangu, má iný - a úplne počestný - význam. Veterán - ktorý absolvoval dve cesty v Iraku - si nechal tetovanie urobiť zhruba pred rokom, a to ako na pamiatku, tak aj na zvýšenie povedomia o priemernom počte veteránov, ktorí údajne každý deň kvôli PTSD spáchajú samovraždu (22). Fotografia: Whisky Row od Dierksa Bentleyho - Gilbert/Facebook „Ukázal (ochranka) moje ID a povedal:„ Nemôžem ťa pustiť dovnútra, pretože máš na krku tetovanie. “ Najprv som si myslel, že žartuje, pretože som nikdy nemal tento problém,Foto: Brandon Jay Andrus/Facebook A ako bolo sľúbené, Riot Hospitality zrevidovala svoju politiku, ktorá bola dnes (21. marca) oznámená na Facebooku: „Riot Hospitality Group spolupracovala s našimi miestnymi policajnými oddeleniami na prediskutovaní a zrevidovaní našej politiky obliekania. Na základe reakcie spoločnosť Riot Hospitality Group a všetky jej miesta vrátane Whisky Row Gilbert oficiálne aktualizujú svoje zásady a tetovanie na krku bude v našich prevádzkach povolené. Dúfame, že táto zmena bude prijatá tak, ako je: gesto dobrej vôle a veľmi potrebná a pozitívna aktualizácia našich zásad spoločnosti. “ Reštaurácia taktiež plánuje na tento mesiac akciu vojenského ocenenia, na ktorú pozvali Andrusa a jeho rodinu. Podľa AZ Central však Andrus uviedol, že aj keď cíti, že ospravedlnenie spoločnosti je skutočné, necíti túžbu vrátiť sa do reštaurácie.

Foto: Brandon Jay Andrus/Instagram

„22“ vytetovaný na krku Brandona Andrusa, ktorý si mýlili s pečiatkou gangu, má iný – a úplne čestný – význam. Veterán – ktorý absolvoval dve cesty v Iraku – si nechal tetovanie urobiť zhruba pred rokom, a to ako na pamiatku, tak aj na zvýšenie povedomia o priemernom počte veteránov, ktorí údajne každý deň kvôli PTSD spáchajú samovraždu (22).

“Chcel som získať niečo, čo zvýši povedomie a ľudia sa ma budú pýtať.” 'Čo'to ti je 22 na krku? Je to tvoje basketbalové alebo baseballové číslo? ‘“ Povedal Andrus pre Arizona 12 Správ. "Povedal by som „Nie“ a povedal by som im o tom, aby sa pokúsili zvýšiť povedomie."

Napriek tomu, že som to reštaurácii vysvetlil'Členovia personálu, Andrus a jeho rodina boli stále požiadaní, aby odišli.