Vyrazte na cestu s Kyleom Dunbarom

Bývalý Atramentový majstersúťažiaci Kyle Dunbar zbalil svoje tetovacie vybavenie a vydal sa na cestu hľadať dobrodružstvo. Spolu so svojou rodinou bude Dunbar cestovať po krajine a pokúšať sa uživiť sa ako potulný tetovací umelec. V nasledujúcich mesiacoch sa s nami Dunbar podelí o svoje príbehy o ceste tu na Inkedmag.com.

Potom, čo som stratil svoj dom (a všetok náš majetok, ktorý bol v ňom, vrátane nášho auta), keď som sa objavil v tretej sezóne Ink Master a po kontroverznom výjazde zo štvrtej sezóny, sme sa s krásnou manželkou Candy rozhodli urobiť niečo bláznivé. Rozhodli sme sa vziať svoju rodinu na cestu a začať žiť od hosťovského miesta k hosťovskému, od štátu k štátu a od tetovacej konvencie k tetovacej konvencii. Vyrazenie na cestu by uspokojilo našu túlavosť a zmysel pre dobrodružstvo. Bolo to niečo, o čom sme snívali už mnoho rokov, ale doma nás zdržiavali povinnosti. Tieto povinnosti zmizli s podvodným uzavretím domu a teraz môžeme cestovať. Našou nádejou je zdieľať tieto skúsenosti spoločne ako rodina a tiež sa zblížiť. Teraz zistíme, či je domov skutočne kdekoľvek, kde je srdce.

Začali sme tým, že sme zbalili veci, ktoré nám zostali, a vzali sme si kalendár a začali sme plánovať. My'máme šťastie, že sme sa stali priateľmi s mnohými skutočne úžasnými tetovačmi, ktorí tetujú na cestách už niekoľko rokov, pričom všetci nám ponúkli, že nás s nimi budeme môcť navštíviť v ich obchodoch po celej Amerike. Dokonca sme mali niekoľko ponúk na tetovanie v zahraničí, čo by sme radi urobili, ak dokážeme zarobiť peniaze. Kto vie? Možno si nájdeme miesto, ktoré sa nám páči, a nakoniec sa usadíme.

Kyle s Romeom Lacosteom

Kyle s Romeom Lacosteom

Život na cestách však prináša veľa problémov. Ja nie't nedostať žiadne peniaze z mojich dvoch sezón Ink Master, a logistika cestovania môže byť nákladná. Navyše nikdy neviete, čo urobíte na akomkoľvek hosťovskom mieste. Niekedy je miesto skvelé a inokedy je obchod skutočne pomalý. Rozhodli sme sa, že tým, že urobíme miesto pre hostí v miestnom obchode pred zjazdom každého mesta aj po ňom, maximalizujeme podnikanie, a tak sa pokúsime naplánovať svoje výlety okolo zjazdov čo najviac..

Moja žena a ja nie sme na tejto ceste sami; máme deti vrátane sedemročného syna. Plánujeme priviesť našu 19-ročnú dcéru na pomoc pri strážení dieťaťa, zatiaľ čo ja a moja manželka sme zaneprázdnení tetovaním. V čase, keď nie sme zaneprázdnení tetovaním, si budeme musieť nájsť čas na domácu školu nášho syna. To'Je potrebné kŕmiť veľa úst a teenager bude potrebovať kompenzáciu za to, že ju zobral zo svojho života. A ako to zvládneme, keď na jeseň pôjde do školy? Konečnou odmenou sú putá a vzťahy, ktoré máme'Posilníme a znalosti, ktoré my'Prostredníctvom tejto skúsenosti získame informácie o našom umení tetovania.

Na našu prvú zastávku sme pôvodne plánovali zamieriť do Las Vegas a tetovať sa u môjho priateľa a kolegu, súťažiaceho v súťaži Ink Master King Rucka's obchod, Červený slon. Keď sme boli v meste, chceli sme sa stretnúť s ďalším priateľom, všade okolo skvelého chlapa a šampióna sezóny troch atramentových majstrov Joeyho Hamiltona. Tiež sme plánovali stretnutie s Walterom "Klobása" Frank, finalista štvrtej sezóny atramentu, ktorého sudca pripravil o zrak a zamiloval sa do iného umelca. (Len môj názor ako zaujatého novinára.) Stretnutie s priateľmi by muselo počkať, pretože mi bol ponúknutý rozhovor, ktorý som v New Yorku nemohol odmietnuť.

Kyle a Joey Hamiltonovi

Kyle a Joey Hamiltonovi

Mal som naplánovaný let s rodinou do Las Vegas na 5. júla, a tak som urobil všetko, čo bolo v mojich silách, aby som sa do tretice vrátil z New Yorku. Nový plán to urobil tak, že som mohol osláviť štvrté so svojou rodinou, ale nevyšlo to vďaka tomu, čo letecká spoločnosť nazvala „Boží skutok“. Myslím, že to bolo len počasím, ale tak či onak som bol uviaznutý v New Yorku, pretože som sa nemohol pozerať na ohňostroj so svojou rodinou ani letieť do Las Vegas..

Keďže som uviazol, moja manželka zverejnila na Facebooku, že potrebujem miesto na tetovanie niekde pri Newarku. Niekoľko priateľov sa obrátilo na pomoc. Prví dvaja, Cisco a jeho manželka Nicole, boli neďaleko, ale uprostred prestavby ich obchodu, Tattoos Are Forever. Kvôli konštrukcii som tam nemohol tetovať, ale zobrali ma na skvelý čas do svojho obľúbeného baru.

Vďaka ďalšiemu priateľovi, ktorý oslovil moju manželku, mi zariadil tetovanie v obchode na Staten Islande s názvom Ink Couture. S Frankom Russom, majiteľom obchodu, som sa stretol iba niekoľkokrát, ale to mu nezabránilo, aby sa ku mne správal ako k časti svojej rodiny. Dokonca ma vyzdvihol a odviezol do svojho obchodu, kde pracuje so svojou rodinou. Ink Couture je domovom niekoľkých priateľov; Mark Mathews (súťažiaci o atramentového majstra z 2. sezóny) a Johnny Nobody (stará sa o všetok realizmus a hrôzy v obchode). Mark a Johnny obaja cestovali, ale zlovestný pán Syxx a diabolský doktor SeVen ma privítali s najvyššou mierou štedrosti. Títo dvaja bratia nie sú len cestujúcimi tetovačmi, ale sú aj kúzelníkmi, ktorí vystupujú ako atramentoví predstavitelia. Obaja otvorili svoje pracovné stanice a nechali ma vykradnúť sa cez svoje zariadenie, s ktorým sa môžem tetovať. Ďakujem chlapci, môžem'nečakám, že sa čoskoro uvidíme opäť na ceste.

Potom, čo sa dozvedeli, že som v meste, som si nechal vytetovať krásnu kaderníčku Pam. Bol som schopný začať s ňou kus Medusa a pri mojej ďalšej návšteve sa zúčastníme druhého zasadnutia. Potom som si urobil niekoľko ďalších tetovaní a zarobil som dostatok peňazí na let, aby som sa stretol s rodinou vo Vegas. Predtým, ako som opustil mesto, Frank dostal šancu ukázať mi niektoré z najkrajších miest na ostrove Staten, vrátane kaviarne Marina Cafe na vynikajúce jedlo a nápoje s posádkou. Kríza zažehnaná. Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli vytlačiť tieto citróny na margarity. O to v tetovacej komunite ide a taká situácia vám skutočne pomôže oceniť, že ste jej súčasťou. Teraz k nášmu dobrodružstvu vo Vegas.

Kyle sa pohráva s Joshom Paynom

Kyle sa pohráva s Joshom Paynom

Keď som dorazil do Vegas, moja rodina tam už bola jeden deň a môj syn bol nadšený, že mi ukazuje bazén Excalibur na zábavu. Nechcel som odísť, ale času bolo málo a musel som sa upratať, aby som sa išiel stretnúť s ďalším tetovaním. Mal som tetovať na Red Elephant, ale Vegas je preplnené a Red Elephant tiež. Namiesto toho som nechal klienta, aby sa ku mne pridal v inom obchode Rucka, Black Spade. Obchod sa nachádza na ulici E. Carson, len blok od Fremont Experience alebo starého Vegas. Keď ste na ceste niekoľko minút, žijete ako kráľ a iní ako úbožiak. Pri bazéne som bol kráľ, ale musel som ísť autobusom do Black Spade, aby som ušetril peniaze, a už som sa necítil ako kráľovská rodina. Na druhej strane, cesta autobusom mi umožnila prerezať ohradu Fremont a kasína. Bolo skvelé prejsť okolo kúzelníkov, břichomluvcov, toho chlapíka, ktorý pláva a drží sa chodiaceho personálu, a mnohých ďalších pouličných umelcov, než pôjdete do práce..

V Las Vegas som urobil niekoľko tetovaní, ale najpamätnejšie bolo to, ktoré som urobil na Joseovi, plavčíkovi z Excaliburu, ktorý ma spoznal v kasíne. Nechal ma vytetovať, čo som chcel, a dal si urobiť sakramentsky pôsobivé tetovanie. Keď ho najbližšie uvidím, bude veľmi ľahké dokončiť jeho spodný rukáv.

S Candy sme vyrazili na letisko požičať si auto a ukončili naše dobrodružstvo vo Vegas. Aj keď sa to môže zdať veľa, výlety do Vegas a New Yorku boli len začiatkom môjho dobrodružstva. V nasledujúcich týždňoch sa budem informovať o ďalších svojich príbehoch z cesty, nemôžem sa dočkať, až sa o ne s vami podelím.