Naša nová rezidentka sexuálnej publicistky Jessica Wilde (@jessicawildemfc) je tu, aby vám odpovedal na vaše pálčivé sexuálne otázky – ak však horí, poraďte sa so skutočným lekárom práve teraz. Nie je lekárka, ale kedysi hrala úlohu zdravotnej sestry, takže nie je kvalifikovaná. Otázky posielajte na adresu [email protected]

Som nedávno rozvedený slobodný otec dvoch detí a vo veku 31 rokov opäť vstupujem do slobodného sveta, môžete mi niečo poradiť? —Obodyspecial84 Vitajte späť! Byť chvíľu mimo ihriska by nemalo otriasť sebavedomím. Existuje obrovská krajina atraktívnych žien, s ktorými sa môžete vydať na nepríjemné rande. Bude to zábava, sľubujem.

Ako môžem do svojho manželstva vrátiť intimitu? —Rose_deveraux

Intimita je viac o dôvere a čestnosti než o súloži. Ak ste vy a váš partner otvorení v tom, čo vás vzrušuje, je väčšia pravdepodobnosť, že budete mať úspešný sexuálny život, aj keď je to zvláštne.

Záleží na veľkosti penisu? —Garthcassidy1976

Áno a nie. Nadšenie ide kus cesty, ale ak máte pocit, že vaše mužstvo nedosahuje dĺžku, vždy sa nájdu dievčatá s malými pošvami.

Ako presvedčím svoje dievča, aby sa so mnou podelilo o iné dievča? —D_so1

Ak sa vaše dievča necíti pohodlne, keď prinesie do spálne niekoho iného, ​​obávam sa, že nemôžete urobiť nič, čo by vás presvedčilo o opaku. Vždy ste sa k nej mohli priblížiť pomocou pravidla „ruky preč“ a zistiť, ako sa cíti, keď hrá pred vami.

Ako môžem svojej priateľke milým spôsobom povedať, aby v posteli nebola taká hlasná? Naozaj sa mi to páči, ale nemám rád poznávacie pohľady, ktoré dostávam od našich susedov vo výťahu takmer každé ráno. —Jeff

Drž hlavu hore, Jeff. Tieto zvedavé oči úsudku sú v skutočnosti tichým potleskom.

Naozaj by som chcel so svojou priateľkou vyskúšať nové veci. Jednou z mojich najväčších fantázií je pokryť ju medom od hlavy po päty a olízať ju. Nie som si istý, ako sa jej to môžem opýtať, ale myslíte si, že by bolo dobré začať tým, že pokryjete svoje vagy a prsia medom a ukážete jej, aká zábava to môže byť aj pre ňu? – Tomáš

Buď úprimný! Ak vás to zaujíma, som si istý, že vaše dievča sa viac ako ochotne oddá vašej fantázii. Ak vám to nie je jasné, skúste jej povedať, že je to dobré pre jej pokožku a páči sa vám tá vôňa. Kúpeľné noci budú ešte zaujímavejšie.

Môj priateľ mi povedal, že by sa chcel pozerať, ako masturbujem. Bojím sa, že sa nemôžem uvoľniť, keď viem, že ma sleduje! Ako relaxujete, keď to robíte na MFC? —Alexandra

Skúšam si predstaviť pole kvetov. Stovky nadržaných kvetov. Potom som si len ľahol a nechal to ísť! Skúste mu urobiť sexy video, ktoré si pozriete, než to urobíte osobne. Bude mu to prekážať, keď ťa uvidí prvýkrát naživo.

Sú vlasy na tele pre väčšinu dievčat skutočne zásadnou prekážkou? —T

Každý má iný vkus. Ak sa vám páči vaša krajina, ponechajte si ju. Osobne si myslím, že je sexy mať vlasy na hrudi atď. Je to veľmi mužské.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Pánske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Muži's "Potetovaný chuligán" Tričko Cartel Ink

Prečo si myslíte, že v dnešnej dobe toľko ľudí podvádza? Príklad: škandál s Ashley Madison. —Samboskene

Všetko je príliš ľahko dostupné. V dnešnej dobe nemusíte ísť do špinavého baru, aby ste mali pomer, môžete to urobiť zo svojho smartfónu. Je to trochu skľučujúce, ale stále existuje niekoľko ľudí, ktorí sú úprimnými milencami … správne?

Čo navrhujete niekomu, kto má iba zlé vzťahy, aby sa z toho dostal? —Donguitarguru

Naskoč na ten vagón, priateľu! Lásku nenájdete, keď sa vzdáte a vezmete si svoj Xbox.

Môj priateľ ma žiada, aby som s ním skúsil anál, ale ja sa trochu bojím, máš nejakú radu, aby to pre nás bol príjemný zážitok? –Sanne Lube.

Použite lubrikant.

Ako môžem presvedčiť svojho priateľa, aby mi počas sexu strčil prst do zadku? —Jantár

Svojho muža rozhodne neprekvapte prstom v zadku! Ak nemáte problémy s dôverou, budete potom. Opýtajte sa svojho muža, či je to v poriadku. Váš chlap sa s najväčšou pravdepodobnosťou pokúsi urobiť čokoľvek, aby otočil vašu kľuku, pravdepodobne o tom nepovedal svojim priateľom.

Ako môžem prinútiť svojho manžela, aby si ma vybral pred masturbáciou? -Chelsea

Väčšinu času sa muž viac ako pravdepodobne rozhodne pre sex kvôli rýchlemu ťahu, ale niekedy potrebuje len uvoľnenie! Sex môže byť únavný a chaotický, neberte to osobne.

Existuje spôsob, ako zabezpečiť, aby môj manžel vydržal v posteli dlhšie? -Jennifer

Nebuď taký horúci, že. Niektorí chlapci sú príliš nadšení, napríklad keď sa šteniatka motajú na podlahe, keď sa ich majitelia vrátia domov. Vezmite si veci pomaly a vezmite si znecitlivujúceho muža z obchodu s drogami.

S dievčaťom sa priatelím už nejaký čas a vždy som s ním chcel niečo viac. Ako sa dostanem z priateľskej zóny? -Tomáš

Najťažšie na tom, mať priateľa, ktorého som označil za „nedatovateľné“, je to, že si inak neviem predstaviť, aké by to bolo. Ženy sú emocionálne pevne spojené s vagínou. Ak dokážete zbúrať jej sexuálne múry aj vtedy, keď k vám začne mať viac ako pravdepodobne emocionálnu väzbu. Veľa štastia!

Prečo sú muži takí fascinovaní análnym sexom? -Sarah

Muži sú fascinovaní lepením vecí tam, kam nepatria.

Pomoc! Potrebujem nejaké nápady/tipy na prvé rande. Stále existuje „pravidlo troch dátumov?“ -Adam

Ak s ňou (aspoň) existuje „pravidlo troch dátumov“, potom je strážkyňou. Nech sa ujme vedenia v tomto. Pokiaľ ide o nápady na prvé rande, s večerou a nápojmi nič nepokazíte. Ženy milujú jedlo. Dobre, milujem jedlo.

Moja nová priateľka má na zápästí vytetované meno svojho ex. Mám jej povedať, že nenávidím vidieť jeho meno každý deň? Chcem, aby to odstránila. -Johnny

Tlač. Mená sú veľké nie-nie a skutočnosť, že je bývalý, potvrdzuje poveru. Som si istý, že sa jej tam nepáči ani jeho meno! Skúste spomenúť skrytú myšlienku, pravdepodobne vám bude lichotiť, keď vám to prekáža.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Dámske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Ženy's "Limitovaná edícia lebky Avril" Tank od Jessicy Louise