Zajačikovia Playboy, lesbické úpravy a nezbedná bývalá hviezda Disney

Ktorá Disney Star sa najnovšie pokazí

Napriek tomu, že sa hviezdy Disney kazia, je to nevyhnutné klišé, pričom bývalé detské hviezdy ako Miley Cyrus a Demi Lovato sa verejne vzoprú zo svojich škrípavých čistých personn – prechod od nevinných k nezbedným nikdy nestarne. Tam'Je to niečo návykové na sledovaní týchto mladých celebrít, s väčšou slávou a bohatstvom, než si väčšina z nich dokáže predstaviť, skalnatý prechod z dospievania do dospelosti -'je to ako sledovať lesný požiar mimo kontroly a môžete'neodvrátiť zrak. Ako ste asi uhádli, ďalšia hviezda Disney sa obrátila na "temná strana," obchodovanie s jej ušami od zajačích uší. Pozrite sa na tieto prskajúce zábery a zostaňte na ňu pripravení "zlé dievča" debut v novom virálnom videoklipe.

bella 5

Zistite, ktorá detská hviezda Disney účinkovala

Včera sa stalo hudobným videom od Youtubera a hviezdy Instagramu Tana Mongeau virál-s viac ako miliónom zhliadnutí a odpočítavaním od jeho vydania pred menej ako 24 hodinami.Vo videu debutovala Mongeau, známa online osobnosť, svojou prvou piesňouMongeau vo videu stvárnila úlohu Hefnera a ako záložná tanečnica predstavila takmer tucet obľúbených instagramových modeliek a celebrít.Môžete poznať niektorých uvádzaných zajačikov - vrátane sexuálnej hviezdy sociálnych médií Leny the Plug a pornohviezdy Giny Valentiny.Odhliadnuc od Mongeaua, skutočnou hviezdou videa bolo bývalé dobré dievča Disney, ktoré sa pokazilo.Táto herečka Disney debutovala v populárnej detskej šou, ale v posledných rokoch sa vzbúrila proti spoločnosti a zmenila sa na pekelné hollywoodske párty dievča.Stále zarazený? Dáme vám ešte niekoľko rád. Nedávno bola spájaná s detským otcom Kourtney Kardashian, kedysi hrala po boku Mischy Bartonovej v OC a je známa svojimi ohnivými zámkami.To je pravda, Bella Thorne sa oficiálne pokazila a musíte vidieť jej horúcu funkciu v tomto sexi-up hudobnom videu.

Video Vixen

Včera sa stalo hudobným videom od Youtubera a hviezdy Instagramu Tana Mongeau virál – s viac ako miliónom zhliadnutí a rátaním odvtedy's vydanie pred menej ako 24 hodinami.

Pozri si video!