Zberateľ tetovania – Johnny Cisneros

S prezývkou ako "Potetovaný teror" nechcel by si'hádajte, že Johnny Cisneros bol v skutočnosti priateľský, takmer nežný chlap. Cisneros si sadol so SullenTV, aby prediskutoval svoju zbierku tetovaní a vo videu má profesionálny bojovník MMA, ktorý je známy tým, že v ringu privádza krikľavé bitky, citlivú stránku a bystré oko pre umenie..

Cisneros zbiera tetovanie od 16 rokov, aj keď vtedy ešte netušil, že sa jeho zbierka rozrastie do takej miery, ako má. Jednou z tém, ktoré zostali počas jeho zbierania stále, je význam atramentu – všetky jeho tetovania spájajú príbeh jeho života a dedičstva..

Veľa z jeho práce urobil Big Gus, ktorý je zhodou okolností aj jeho brat, takže aj my'hádať to znamená, že nie't príliš ťažké, aby sa fit na zasadnutí. Potom znova, keď myslíme na hrozné veci, ktoré nám naši súrodenci urobili, Cisneros prejavuje sakra veľkú dôveru. Cisneros má tendenciu vykonávať väčšinu svojej práce priatelia alebo prinajmenšom ľudia, ktorých odporučili niektorí z jeho priateľov, pretože vedel, že umelci mu poskytujú hlbšie spojenie s jeho umením..

Viac informácií o Cisnerosovi a jeho zbierke nájdete vo videu nižšie.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Dámske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Ženy's "Lebka na perách" Tričko Burnout od smrtiaceho anjela