Zostava Austin City Limits Fest uvádza

Pokiaľ ide o špičkové hudobné festivaly ako Lollapalooza, Bonnaroo, Coachella a Austin City Limits Fest, nie je to „niečo pre každého“, je to VEĽMI VŠETKO pre každého. Ľudia z Austin City Limits Fest (ACL) práve zverejnili zostavu viac ako 100 kapiel, ktoré sa postavia na pódiá posledného významného festivalu tohto roku. Ako sa očakávalo, festival, ktorý sa bude konať v texaskom Austine dva víkendy v októbri, predstaví množstvo známych mien z každého žánru.

Nasledujúce zoznamy začínajú Foo Fighters. Kto iný si to miesto zaslúži viac? Foo Fighters sú jednou z posledných kapiel s veľkým rockovým zvukom, ktoré patria do arény alebo na hlavné pódium festivalu. Aké meno nasleduje po zozname Foo v zozname? Nikto iný ako Drake-jedno z najväčších mien hip-hopu. ACL sa nehrá. The Strokes vyskočí na prvý víkend a do Florencie & Stroj tam bude iba druhý víkend. To je ťažká voľba. Ale bez ohľadu na to, ktorý víkend si vyberiete, stále budete mať k dispozícii množstvo živých vystúpení s niektorými z vašich obľúbených rozhlasových hitov od skladieb ako Hozier, Twenty One Pilots, frontman skupiny Killers Brandon Flowers, teenagerský „Cool Kids“ Echosmith a zábava./ Frontman formátu Nate Ruess. Ak máte chuť tancovať, ACL vylepšilo svoju hru EDM o Deadmau5 a Bassnectar a ďalšie akcie ako Alt-J, Disclosure, Walk the Moon, Misterwives a The Weeknd vás budú hýbať. Chance the Rapper, Run the Jewels a A $ AP Rocky to budú držať bokom pre hip-hop a folk-rockové kapely ako The Decemberists a Of Monsters and Men tam budú, aby Austin City Limits Fest zostali verní svojim koreňom a verným. na jeho meno. Pomôže k tomu aj legenda country hudby Dwight Yoakum.

Aj keď je skvelé vidieť všetky tieto mená na jednom mieste, festivaly vynikajú tým, že vám dajú niečo, čo bežne nemôžete alebo ľahko dostanete niekde inde. Austin City Limits to robí znova a znova s ​​vystúpeniami kapiel ako The Eagles, Pearl Jam, The Cure a umelcov ako Stevie Wonder a Neil Young. Tento rok nám ACL prináša Billy Idol. Emo influenceri Brand New tiež vychádzajú z úkrytu na festival po rokoch, keď necestovali.

Ak sa chystáte na festival, nezabudnite objaviť niekoľko nových obľúbených. Austinskí miestni obyvatelia Leopold a His Fiction hrajú rock-and-roll tak, ako sa to malo hrať. Austrálska pop-rocková skupina Sheppard otriasla svetom posledných pár rokov. Ich posledný album sa stal zlatým v Austrálii a ich singlu „Geronimo“ sa predalo viac ako päť miliónov kópií. A teraz si pre vás prídu, Amerika.

Pozrite sa na celú zostavu nižšie a získajte ďalšie informácie o festivale tu.

acllogo_407Zostava jeden víkendZostava dva víkendyTeraz k dispozícii na INKEDSHOP.COM:Zľava v obchode s atramentmi