Trojitá pochúťka!

Mohla by Lauren zo slávy itslaurendotcom byť jednou z najhorúcejších dievčat, aké kedy boli na instagrame? Začnime od začiatku. Poď, pozri sa na tú tvár. Nie je to len pekná tvár, je to nádherná … dokonalosť!

Choďte ďalej k telu … chlapče, boli by sme radi! Všetky hlúpe narážky bokom, odvážime sa, aby ste ako fyzický exemplár prišli s niečím, čo s ňou nie je v poriadku.

Dobre, možno sa vám páčia dievčatá, ktoré sú trochu odvážnejšie alebo majú väčšie prsia, ale hej, to je váš osobný vkus, hovoríme o súčasnom stave konvenčnej krásy … Lauren spĺňa a prekonáva všetky kritériá..

Pridajte do zmesi jej atrament a teraz hovoríme o trojitom ohrození!

Záber obrazovky 12.07.2017 o 15,89 hod

Foto cez instagram

Pozrite sa na Dokonalosť!

Fotografia prostredníctvom instagramu Musíme skočiť, aby sme sa ochladili!Fotografia prostredníctvom instagramu Toto je strašidelný kus na krásnom boku!Fotografia cez instagram Je to skutočná morská panna?Fotografia prostredníctvom instagramu Odvážime sa vás informovať, čo tu nie je v poriadku!Foto cez instagram ... Bábika Barbie, len krajšia a potetovaná!Fotografia prostredníctvom instagramu Klenot v piesku ... a je polonahá!Fotografia prostredníctvom instagramu Prečo myslíte, že nevyzeráme tak dobre, keď odchádzame z domu?Fotografia prostredníctvom instagramu Prajeme si, aby sme boli rukami miestneho ranča!Fotografia prostredníctvom instagramu Buď nám vyhovujeFotografia prostredníctvom instagramu Tento druh krásy je takmer nadpozemský!

Zábava pri bazéne!

Foto cez instagram

Musíme skočiť, aby sme sa ochladili!