Tam'Jednoducho sa to nedá obísť: tetovanie bolí. Vedeli ste však, že existuje 8 jednoduchých spôsobov, ako tento proces menej bolieť? To'máme pravdu, my'zúžili sme našich 8 najúčinnejších tipov na zníženie a zvládanie bolesti počas tetovania, ktoré by ste mali implementovať počas nasledujúcej schôdzky. Pozrite sa na nášho sprievodcu bolesťou tetovania v galérii nižšie a dajte nám vedieť, ak máte trik na zvládnutie bolesti tetovania, ktorý sme neurobili't spomenúť v sekcii komentárov na Facebooku.

ff3e1847f7927b3a1492d3e5e9ba419d

Dobre sa vyspi

Vedeli ste, že deprivácia spánku môže skutočne znížiť vašu schopnosť tolerovať bolesť? V posledných rokoch bolo vykonaných niekoľko štúdií, predovšetkým jedna z nich, ktorá sa uskutočnila prostredníctvom centra pre poruchy spánku a výskumného centra v nemocnici Henryho Forda, zistili, že testované osoby s priemerným deväťhodinovým spánkom vydržali simulovanú bolesť až o 25% dlhšie než ostatné subjekty.

breakfast_breakfast-klasika_big-dva-raňajky

Jedzte výdatné raňajky

Kým my nie'neodporúčame si dopriať palacinky, slaninu a vajíčka na každé raňajky – tam'Dôkazy, ktoré dokazujú, že raňajky s vysokým obsahom tuku môžu spôsobiť, že tetovanie bude menej bolestivé. V štúdii z roku 1997, ktorú vykonali behaviorálni psychológovia Zmarzty, S. A., A. S. Wells a N. W. Read-zistili, že zdraví jedinci, ktorí konzumovali jedlá s vysokým obsahom tuku s nízkym obsahom CHO, mali výrazne vyššiu toleranciu bolesti ako tí, ktorí konzumovali jedlá s nízkym obsahom tuku alebo nemali žiadne jedlo..

blogpost1

Oblečte sa do pohodlných vrstiev

Aj keď nemusia existovať vedecké dôkazy, ktoré by nás presvedčili, že pohodlné oblečenie znižuje bolesť pri tetovaní, my áno'stále veľmi odporúčam. Keď ty'Keď sa tetujete, chcete byť čo najpohodlnejší a pomohlo vám obliecť sa vo vrstvách, pretože vaše telo sa pravdepodobne začne potiť ako vy'je tetovaný.

dr_numb_pic

Skúste aktuálne anestetikum

Za posledných niekoľko rokov priemysel následnej starostlivosti o tetovanie vytvoril množstvo produktov, ktoré pomáhajú nielen procesu hojenia, ale aj samotnému procesu tetovania. Existujú desiatky topických anestetík špeciálne navrhnutých na pomoc pri procese tetovania, od krémov cez balzamy až po spreje, avšak pred ich aplikáciou dôrazne odporúčame poradiť sa so svojim umelcom. Niektoré lokálne anestetiká sú určené na použitie pred tetovaním, zatiaľ čo iné sú účinné iba vtedy, ak je koža rozbitá. Pre vás ani pre vášho umelca by nemalo byť žiadne prekvapenie, takže sa o to uistite'pred príchodom na stretnutie máte jasno 'otupený.'

10-spôsobov-pitie-vody-môže-pomôcť-schudnete-1

Zostaňte hydratovaní

Podľa predbežnej štúdie z roku 2016 publikovanej v Psychofyziológii budú ľudia s hypohydratáciou a dehydratáciou zintenzívňovať citlivosť na bolesť na rozdiel od tých, ktorí sú dostatočne hydratovaní. Vy však nie'Nechcete byť počas procesu tetovania príliš hydratovaní, pretože si to bude vyžadovať časté prestávky v kúpeľni a predĺženie sedenia.

Serial_Podcast

Počúvajte podcast alebo zoznam skladieb

Kým som tam'Nie je nič zlého, keď sa porozprávate so svojim umelcom alebo si užijete zvukovú stopu rušného obchodu s tetovaním, niektorí ľudia sa radšej z tetovacieho procesu odlepia. Odporúčame vám počúvať podcasty alebo vytvoriť zoznam skladieb, pretože dlhé počúvania zvukovej zábavy sú efektívnejším rozptýlením než ručné prepínanie skladieb..

chron_joint1

Take the Edge Off

Dobre, tu sme na tomto. Aj keď v žiadnom prípade neodporúčame dostaviť sa na schôdzku opití alebo opití drogami, neoficiálne dôkazy naznačujú, že mnoho ľudí má pozitívne skúsenosti pri zmierňovaní a zvládaní bolesti z tetovania používaním kanabisu. Podľa online štúdie z roku 2014 uverejnenej v časopise Journal of Alternative and Complementary Medicine väčšina účastníkov uprednostnila používanie kmeňov indikov na pomoc pri zvládaní bolesti a sedácii..

Ale ak ty'hľadám spôsob, ako pomôcť vyrovnať sa s bolesťou, ale nie'Nechcem sa zaoberať príznakmi THC'vždy CBD. Štúdia vykonaná Európskym časopisom bolesti zistila, že olej CBD pomohol zmierniť zápal a príznaky bolesti u laboratórnych potkanov s artritídou. 

lead_720_405

Zamerajte sa na dýchanie

Kým mi bolo povedané 'len dýchaj' počas tetovania to môže znieť ako klišé, sústredenie sa na hlboké dýchanie môže byť skutočne účinným nástrojom na zvládanie bolesti. Po prvé, zadržanie dychu počas tetovania je zlý nápad, pretože spôsobuje únavu a stuhnutosť svalov v skutočnosti spôsobuje, že vás tento proces bolí viac. Zatiaľ čo meditačné a relaxačné techniky, ktoré sa točia okolo pomalého a hlbokého dýchania, môžu pomôcť ovládať vaše stresové hormóny.  

graf tetovania-bolesti-1

Čo si myslíte o týchto tipoch a trikoch na zvládanie bolesti počas procesu tetovania Uistite sa, že sa na bolesť pred tetovaním vopred pripravíte? Alebo radšej zarábate atramentom po starom? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov na Facebooku.