Každý, bez ohľadu na farbu pleti, má nárok na kvalitné a krásne tetovanie. Bohužiaľ, pre čiernych a hnedých ľudí môže byť veľmi ťažké nájsť tetovačov. Okolo tetovania tmavšej pokožky je v tetovacom priemysle veľa mylných predstáv a nesprávneho školstva. Mnoho klientov s tetovaním s tmavšou pleťou bolo dezinformovaných o tom, čo je možné a čo's časom boli informovaní o stovkách (ak nie tisíckach) tetovačov, ktorí robia ohromujúcu prácu na čiernych a hnedých klientoch.

Aj keď je ťažšie ich nájsť, existujú veľmi zruční tetovači, ktorí na tmavšej pokožke vytvoria neskutočnú prácu. Títo tetovači zvládli množstvo výrazných štýlov od čierno-sivého realizmu cez americký tradičný štýl cez ilustračný až po blackwork. A napriek tomu, čo by ste si mohli myslieť, mnoho z týchto tetovačov implementuje na svojich čiernych a hnedých klientov odvážne a žiarivé farby. To'Máte pravdu, farba je vo vašich kartách!

Majte na pamäti, že každý tetovací umelec pracuje inak a vy'Budem chcieť urobiť váš prieskum. Ak máte tmavšiu pleť, odporúčame vám starostlivo sa pozrieť na umelca's portfóliom, aby zaistili, že oni'má skúsenosti s tetovaním čiernej a hnedej pokožky. Verte nám, oni'ste tam vonku a ste pripravení poskytnúť vám krásnu prácu.

My'v nižšie uvedenej galérii sme vybrali 100 našich obľúbených tetovaní na čiernej a hnedej koži, pozrite sa na naše tipy a dajte nám vedieť svoje obľúbené dielo z tohto zoznamu v sekcii komentárov na sociálnych sieťach.