Šesť rokov po uvedení filmu Frozen do kín'pokračovanie je konečne tu. To'Má pravdu Disneyho fanatici, Frozen 2 vstúpi do kín 22. novembra a je tu niekoľko veľkých topánok, ktoré je potrebné vyplniť. Frozen pri pokladni zarobil 1,276 miliardy dolárov, čo z neho robí najlepšie zarábajúci film roku 2013 a pätnásty pätnásty najlepšie zarábajúci film všetkých čias. V tom roku získal dve ceny Akadémie: najlepší animovaný film a najlepšiu pôvodnú pieseň ("Nechaj to tak"). Franšíza mala neuveriteľný vplyv na populárnu kultúru, priniesla broadwayský muzikál a uviedla Elsu na číslo 88 v BabyCenter.'s 100 najpoužívanejších mien roku 2014.

Film'V pokračovaní sa predstaví množstvo veteránskych hercov, vrátane Idiny Menzelovej ako Elsy, Kristen Bell ako Anny, Jonathana Groffa ako Kristoffa a Josha Gada ako Olafa, ale predstavuje aj množstvo nových tvárí. Vo vedľajších úlohách sa vo filme Frozen 2 predstavia herci Sterling K. Brown (Americký kriminálny príbeh, Toto sme my), Evan Rachel Wood (Trinásť, Naprieč vesmírom), Alfred Molina (Dobyvatelia stratenej archy, Spider-Man 2), Martha Plimpton (The Goonies, Raising Hope), Jason Ritter (Parenthood) and Rachel Marren (Happy Death Day). 

Na počesť čoho'očakáva sa, že bude ďalšou veľkou výhrou pre Disney, pozrite sa na 20 tetovaní inšpirovaných Frozen'slávne postavy v nižšie uvedenej galérii.