Ak ty'keď hľadáte roztomilé tetovanie, so zajačikom nič nepokazíte. Zajačiky sú oficiálnejšie známe ako králiky a patria do rodiny leporidae. V 70 krajinách sa nachádza viac ako 300 druhov králikov, ktoré boli dovezené na každý kontinent okrem Antarktídy.

Zajačiky boli domestikované tisíce rokov, pričom najskoršie zdroje skrotenia siahajú až do roku 600 n. L. Od francúzskych mníchov. Dnes oni'sú veľmi bežným domácim miláčikom a dokonca ich môžu vycvičiť aj smeti. Existuje mnoho rôznych plemien, ktoré je možné chovať ako domáce zvieratá, ktoré sa veľmi líšia veľkosťou, farbou a dĺžkou vlasov. Medzi najobľúbenejšie plemená, ktoré môžete mať ako domáce zvieratá, patria králik Lionhead, anglický lop, flámsky obr a Mini Rex.

Po celú dobu boli zajačiky často zobrazované v celej populárnej kultúre. V literatúre sme'Všetci veľmi dobre poznáme Bieleho králika z "Alenka v ríši divov," Peter Rabbit z "Príbeh králika Petra" a päťka "Watership Down." Oni'sú medzi animátormi mimoriadne populárne, ako to dokazujú pozoruhodné postavy, ako napríklad Bugs Bunny z "Looney Tunes," Judy Hopps z "Zootopia" a Thumper z "Bambi." A samozrejme nemôžeme zabudnúť na slávneho zajačika Playboya.

Na počesť všetkých milovníkov zajačikov v našom publiku sme'vybrali sme 50 našich obľúbených tetovaní od talentovaných umelcov z celého sveta. Pozrite sa na tieto fantastické kúsky v nižšie uvedenej galérii a dajte nám vedieť svoje myšlienky na tento príbeh v sekcii komentárov na sociálnych sieťach.