Čierny piatok je v kalendári dosť anomáliou. V istom zmysle je to predsa jeden z našich obľúbených dní v roku, kto nie'nemáte radi choré výhodné ponuky? Znie to príjemne. Realita bohužiaľ je taká, že Čierny piatok sa stáva nočnou morou, pretože davy zostupujú po nákupných centrách, natoľko uchvátené myšlienkou ušetriť pár dolárov, že odhodili všetky dekorácie, aby mohli drancovať ako stará vikingská horda. My'Tu nepoužívam nadsázku, ty'videla som videa.

Ak ty'pri čítaní tohto článku pravdepodobne máte telefón, počítač alebo iný typ mobilného zariadenia. To znamená, že ekonomicky vy'darí sa mi Môžete si dovoliť zaplatiť za televíziu o 30 dolárov viac. Vzoprite sa davu. 

Teraz, keď sme'prehovoril som vás o účasti na šialenstve, čo budete robiť? Čo keby ste si poriadne užili túto galériu niektorých z najlepších čiernych a sivých tetovaní, ktoré robíme my'som kedy videl. Tieto tetovania robil špičkový vrch hromady, pokiaľ ide o čiernych a sivých tetovačov. Získanie práce od niektorých z týchto umelcov je určite aspiračným úsilím. Keby ste len šetrili peniaze … BINGO!

Všetko sa to spája takto – vzdajte sa šialenstva Black Friday, ušetrite peniaze, dajte si radovo čierne a sivé tetovanie. Vytvorenie úplne novej dovolenky pre masy milujúce tetovanie. Zdravas čierny a sivý piatok! Huzzah!