"Pravidlá boli urobené tak, aby boli porušované" je étos, za ktorým sa môžeme z celého srdca dostať. Sakra, čo sú to tetovania, ak nie sú prejavom rebélie proti normám a pravidlám? Keď sme teda počuli o a Veľký Sean fanúšik porušujúci pravidlá, aby si dal urobiť sladké nové tetovanie, sme hlasno zatlieskali. 

Povedať to Miguel je fanúšik by bolo trochu podhodnotenie. Big Sean bol jeho úplne prvý koncert a vôbec prvé video zverejnené na Instagrame. A kým toto nie je't jeho prvé tetovanie, bude to pravdepodobne najlepší príbeh, ktorý má za tetovaním. 

Big Sean robil štandardné stretnutie & pozdravte, keď narazil na fanúšika s plánom. 

"Nakoniec sa stretol @bigsean Blázon, pretože to bol prvý koncert, na ktorý som kedy šiel, a zamiloval si ma ten zážitok z nich," Miguel vysvetľuje v príspevku na Instagrame. "Povedali, že žiadne autogramy, ale ja som sa aj tak spýtal a požiadal ho, aby mi podpísal ruku, aby som si to mohol nechať potrieť a on to skutočne urobil. 😂💪🏼 Odpočinok je história, haha. Vďaka @bape_us za to, že sa to všetko stalo.

Sme radi, že Miguel je taký veľký fanúšik, že išiel a získal Big Seana'vytetovaný podpis … ak to skutočne urobil. Pozri, my'nenazývame frajera klamárom, ale obrázky sú podpisom, nie tetovaním. Vzhľadom na to, že podpis v skutočnosti vyzerá, že by sa integroval do dizajnu, ktorý už má, pravdepodobne ním prešiel. Ale stále nemáme'nevidel som žiadny dôkaz! Uverejni fotografie, Miguel!!! 

Dali by ste si niekedy vytetovať zo svojej obľúbenej celebrity?