1. Knihy zatvorené

Podcast od tatéra Andrew Stortz kde robí rozhovory so svojimi kolegami umelcami a diskutuje o tom, ako internet a „technaloóny“ ovplyvňujú tetovanie. Stortz začal podcast, aby poukázal na problémy, ktoré sa vyskytujú v moderných obchodoch s tetovaním v dôsledku slepého sledovania dezinformácií na internete po tom, ako na satirickom videu natočil satirické videá. Keď si uvedomil, že publikum nerozumie jeho smiešnym „faktom“, vedel, že je potrebné urobiť niečo pre vzdelávanie umelcov aj klientov pri navigácii v internetovom svete. Teda Knihy zatvorené narodil sa.

2. Prsia, tetovanie a motocykel

Vytvoril Koi, pretože „mám prsia, tetovanie a motorku“ tento podcast funkcie do desať minútových epizód, ktoré pojednávajú o rôznych výzvach, ktorým Koi v týchto prevažne mužských koníčkoch čelí. Pôvodne začala na Youtube, aby hovorila o svojich skúsenostiach s piercingom do bradaviek, Koi teraz hovorí o všetkom, od spustenia firmy až po jazdu na bicykli, kým je prsník..

3. Žiadne registre

A tetova manželka, Leah a jej profesorský manžel Josh, ktorí robia zábavné epizódy AF rozprávanie o tetovaniach, manželstve a ich zdanlivo protikladných profesijných dráhach. Vždy sa im podarí ľahko počúvať aj tie najzávažnejšie témy- tj kto vlastní váš atrament- a prinesú dva jedinečné pohľady. Je to ešte lepšie, pretože Josh nemá žiadne tetovanie, ale Leah vlastní vlastný obchod.

4. Tetovanie pri krbe

Začal Jake Meeks Pri krbe pomôcť propagovať lepšie tetovanie a teraz robí rozhovory s umelcami takmer v každej epizóde, aby si vypočul ich tipy a triky. Je to skvelé miesto pre výtvarníkov ako aj klientov, aby získali viac informácií a aby na ich otázky odpovedali umelci, ktorí vedia, čo robia.

5. Topánky, topánky a tetovanie

Bežne nesúvisí s tetovaním, Jess zdieľa čokoľvek súvisiace s paranormálnymi javmi alebo so skutočnou kriminalitou. Vnáša nový vkus do vašej pravidelnej starej epizódy Forenzných spisov a vytvorila malý kútik internetu pre kohokoľvek, kto má záujem topánky, boos alebo tetovanie.

6. Hĺbka ihly

Bobby Cupparo dokáže vtiahnuť poslucháčov do mozgu umelcov, s ktorými robí rozhovory, so svojimi podmanivými epizódami. Hĺbka ihly sa líši od Fireside v tom zmysle, že Rozhovory s Cupparom umelci na seba namiesto na konkrétny predmet. Epizódy majú vždy aj viac ako hodinu, takže sú ideálne na jazdu autom alebo premávku.

7. Kreatívni rebeli

David Speed ​​a Adam Brazier dajte rady, ako presne môžete nechať svoje 9-5, aby ste sledovali svoje kreatívne ciele. Ich slogan je „Posilnenie ďalšej generácie kreatívcov“ a hoci nie vždy hovoria o tetovaní, sú spoluzakladateľmi Salónne tetovanie– téma sa teda pravidelne vychováva. Je to skvelý zdroj pre každú kreatívu, ktorá chce rozvíjať svoje podnikanie.

8. Kávové škvrny

Traja priatelia z 1 000 Cranes Tattoo sa s vážnou nostalgiou v štýle Friends rozprávajú o čomkoľvek, čo chcú. Všetko to vysypú– od požiadaviek na trávu až po rozprávanie príbehov o ich neskorých nočných vychádzkach, budete mať pocit, že ste súčasťou gangu.

9. Tattoo Talk

Bryan Briggs sa zameriava na zdieľanie svojich myšlienok a názorov na to, čo sa v súčasnosti vo svete tetovania deje, a zároveň robí rozhovory s umelcami a kladie otázky poslucháčov. Briggs je veľkým zdrojom pre umelcov, pretože vystupuje ako mentor namiesto učiteľa, a pokrýva témy, ako napríklad získať nových klientov alebo pracovať zo súkromného štúdia.

10. Tetovanie a pohľady

Nový podcast hostený tetovacími umelcami Rockom a Tonym, ale nenechajte si ho prekrútiť- nepokrývajú len tetovanie. Tento podcast sľubuje priniesť názory tetovacích umelcov a kultúru a zároveň pokryť politiku, popkultúru, aktuálne udalosti a očividne tetovacie správy. Ak chcete počuť rôzne pohľady na obľúbené témy, toto je miesto pre vás.