Joey Fatone dostane špeciálne tetovanie „maskovaný spevák“

Bývalý člen skupiny NSYNC, Joey Fatone, sa v roku 2007 dostal na druhé miesto v „Dancing with the Stars“. Teraz oslavuje svoj čas v „The Masked Singer“ s tetovaním.

Fatone zdieľal fotografiu svojho najnovšieho kúsku na Instagrame, kde ukazuje veľkého králika vytetovaného na lýtku. Farebný realistický atrament má červené oči a šatník masiek na ružovom a modrom pozadí.

Zoey Taylor, tetovačka a majiteľka knihy The Warren Tattoo na Sunset Strip, vytvorila Fatoneho kúsok a na Instagrame napísala: „Musím urobiť zábavné tetovanie pre @realjoeyfatone svojej králičej postavy zo svojej šou @maskedsingerfox.“

Inquisitr predtým oznámil, že Joey Fatone bol králik v „The Masked Singer“ počas semifinále show.

Joey povedal, že jeho bývalý člen skupiny „NSYNC, Lance Bass a jeho priateľ Nick Lachey, obaja okamžite vedeli, že stojí za kostýmom, ale že nikdy nevyšiel a potvrdil, že to bol on pod maskou..

Rozhodcovia: Nicole Scherzinger, Ken Jeong, Jenny McCarthy a Robin Thicke, boli všetci radi, že vidia Fatona za maskou.

Po vyradení zo šou on povedal, “Nikomu som konkrétne nepovedal, že som na tom.” Trochu sa ma spýtal a ja som ho doteraz oprášil. Lance [Bass] o tom hovoril a ja som to akosi trochu zamlčal. Ale v okamihu, keď bola odvysielaná druhá epizóda, povedal: „Kámo, viem, že si to ty.“ Oni presne poznajú môj hlas, môj tón a všetko. ”

Fatone pokračoval: „Takže mi Lance včera v noci písal:‚ Hej! Konečne to môžem ľuďom povedať. Už nemusím zatvárať ústa. ‘“