Ty'sme sa predtým stretli s víťazkou našej každoročnej súťaže o obal, Courtney Elawar. Teraz vám predstavíme krásne ženy, s ktorými súťažila. 

2. miesto – Scotland Dinsmore 

Škótsko je temperamentná, veselá a pozitívna žena, ktorá sa vďaka životným skúsenostiam naučila byť jednoducho sama sebou. Jej tetovanie v námorníckej štýle je inšpirované jej láskou k Floride, k pláži a k ​​vode. Táto modrooká baba, ktorá v súčasnosti žije v Chattanooga, TN, je aktívna vo svojej komunite a dobrovoľne pomáha akýmkoľvek spôsobom, pokiaľ ide o pomoc pri katastrofách. Škótsko sa každý deň prebúdza odhodlané rozosmiať ľudí a vidieť život pozitívne. Inšpiruje ju obrovské množstvo podpory počas súťaže. Dávajte na ňu v budúcnosti pozor.

Fotografie Christopher K. Kolk

Fotografie Christopher K. Kolk

3. miesto – Jamie Pilar Chapman

Jamie je alabamské dievča, ktorého pozitivita a chuť do života je nákazlivá. Chcela by poďakovať všetkým svojim fanúšikom za podporu na tejto ceste: „Množstvo lásky, ktorú som počas tejto skúsenosti pocítil, je veľmi pokorné. Nezabudnite, nikdy sa nevzdávajte svojich snov! “

Fotografie Christopher K. Kolk

Fotografie Christopher K. Kolk

4. miesto – Olivianna

Olivianna je rodáčka z Detroitu, ktorá sa nevie vynadívať na tetovanie ruskej matriošky na ruke. Naďalej sa učí zo svojich skúseností a jedného dňa by sa chcela dostať do Tokia.

Fotografie John Savi

Fotografie John Savi

5. miesto – Jessica Bielke

Jessica našla nové sebavedomie, pretože zážitok z Inkedu jej otvoril oči, aby videla svoju vlastnú krásu. Keď nepracuje na renesančnom festivale, visí so svojim najväčším fanúšikom – svojou dcérou.

jessica

6. miesto – Meg

Meg je milovníčka zvierat z Kanady, ktorá sa v mladom veku rozhodla žiť každý deň naplno. Je vďačná za podporu tých, ktorí jej pomohli skončiť v top 10.

Fotografie Little Scorpion Media

Fotografie Little Scorpion Media

7. miesto – Angela Fosnaugh

Angela je dievča z malého mesta s veľkými snami. Jej umenie je farebné, podobne ako jej osobnosť, a chce, aby svet vedel, že je vďačná za svojich fanúšikov a že bude uvedená v časopise Inked..

angela

8. miesto – Rayea Lang

Rayea je plážová baba, ktorá si vyberá pozitívnu cestu a zostáva sama sebe. Vo svojom voľnom čase chodí kempovať a dobrovoľníčiť do zoo v San Diegu, pretože ju baví byť okolo zvierat.

rayea