Nechať si vytetovať krk je vážna vec. Nielenže sa odvážne rozhodujete pre život tým, že sa stanete niekým s tetovaním na krku-čo je v očiach niektorých uzavretých ľudí stále tabu-ale aj vy'Tiež sa prihlásime k pekelnej bolesti. Ak si chcete požičať frázu od nesmrteľného Micka Foleyho, sedenie počas sedenia potrebného na tetovanie krku vyžaduje extrémnu úroveň testikulárnej sily. Ale nechať si dvoch tetovačov ísť na krk v meste do zadu? To'Existuje niekoľko odvahy ďalšej úrovne. 

Nick Cannon túto výzvu zvládol. Pri návšteve Tento týždeň napustené NYC, Cannon si nechal vytetovať krk a hruď od rezidentného umelca Inked NYC Mária Garza a Sherri Rakúsko. Títo dvaja umelci pracovali na Cannonovi dva dni rovno, pretože vytvorili majstrovské dielo, ktoré predstavuje cestu, ktorou bol Cannon celý svoj život.. 

IMG_4111

Samozrejme, Cannon nebol'nie som tu, aby som sa nechal tetovať. Bol tiež na návšteve v Inkese kvôli pripravovanej funkcii časopisu. Keď sme si sadli k rozhovoru, Cannon nám trochu vysvetlil, ako si vybral kompas na hrudi. "Kompas je veľa vecí," Hovorí delo. "To'je veštec. Mohlo by vám to poskytnúť vašu budúcnosť, mohlo by vám to nasmerovať, môže vám to ukázať vašu rovnováhu." 

To'je to len trochu o jednom malom prvku diela, ktoré Cannon urobil. Dávajte si pozor na náš rozhovor s Cannonom, ktorý vyjde v našom nadchádzajúcom vydaní hudby v marci. Budete mať šancu nielen počuť, ako zabávač hovorí o svojej osobnej ceste, vlastnými slovami, ale aj vy'Tiež budem mať možnosť vidieť, ako ohromujúce tetovanie teraz vyzerá'je hotový.