Orlando Bloom pred niekoľkými dňami prišiel o psa Mightyho a odišiel na Instagram, aby sa o novinkách podelil a napísal "Nepamätám si, že by som bol v živote tak rozbitý. Syrovosť, ktorú som za posledných niekoľko dní a bezsenných nocí pociťoval pri predstave, že sa môj malý muž stratí a bojí sa, že pre neho nemôžem urobiť nič, je prebúdzajúca sa nočná mora.. " Bloom'Pred týždňom sa stratil pes a mnoho polnočných pátraní, našiel sa iba jeho obojok a Bloom odhalil, že prešiel ďalej a zdieľal "Mocný'teraz je na druhej strane." Mighty bol hračkársky pudel, ktorého si Bloom adoptovala v roku 2017 a odvtedy k nemu neodmysliteľne patrí.

Po vyhlásení, že prestal hľadať Mightyho, sa Bloom vybral na Instagram, aby sa podelil s tetovaním na počesť. Bloom mal "Mocný" popri rýľovom esu v srdci napustenom nad jeho srdcom. Bloom hľadala pre tento kúsok tetovacieho umelca celebrity Scotta Campbella a podelila sa o niekoľko fotografií z procesu tetovania. Bloom sa obrátil na Instagram, aby poďakoval ľuďom, ktorí mu pomohli pri hľadaní Mightyho, medzi ktoré patrili dobrovoľníci organizácie Dog Days Search and Rescue, ako aj jeho tetovač.. "Ďakujem komunite, že mi umožnila hľadať ho v ich dvoroch a podporovala moje polnočné prechádzky," Bloom akcie. "Bolo upokojujúce vidieť tých najlepších ľudí aj v najhorších časoch. Anjelom z @dogdayssar Som navždy tvojím dlhom. Vy dámy, ste zoslané do neba. Na záver ďakujem @scottcampbell za atrament. milujem ťa brat."

Pozrite sa na niektoré z Orlanda Blooma's ďalšími tetovaniami v nižšie uvedenej galérii a dajte nám vedieť, čo si myslíte o jeho novom diele v sekcii komentárov na sociálnych sieťach.

8832b4ddbfef6fbc4bbdf883e42c05da