Tu v Inked je každý deň Národný deň tetovania. Avšak pre zvyšok sveta áno's oficiálne pozorované 17. júla. Tento deň je ocenením bohatej, multikultúrnej histórie tetovania a vplyvu, ktorý má na dnešok's spoločnosť. V západnom svete sme'Nikdy som tetovanie neprijímal viac a dnes sa čoraz viac ľudí púšťa do atramentu.

My'sme hrdí na to, ako ďaleko sme'Prichádzame a sme neustále ohromení neuveriteľným umením, ktoré pochádza z tetovacieho sveta. Po celom svete sú tisíce talentovaných tetovacích umelcov – od majstrov farebného realizmu cez mikro kúzelníkov až po tradičných technikov. Nemôžeme uveriť, že úroveň talentov, ktoré naše odvetvie ponúka, sa pokúšame urobiť pre to, aby sme predviedli svoju prácu na našej platforme, aby si ju užili milióny ľudí.

Každý rok zverejníme tisíce tetovaní a každé z nich je špeciálne. Ale prostredníctvom vašich lajkov vidíme, čo si o týchto návrhoch myslíte vy, naši sledovatelia. Na počesť Národného dňa tetovania 2020 sme'upravili sme vaše obľúbené tetovanie z tohto roku (zatiaľ). Tieto tetovania pochádzajú priamo z nášho Instagramu a získali najväčšiu lásku od používateľov, ako ste vy. Pozrite sa na SVOJE tipy v nižšie uvedenej galérii a dajte nám vedieť svoje obľúbené tetovanie z tohto zoznamu v sekcii komentárov na sociálnych sieťach.