Kedy ste prvýkrát prejavili záujem o futbal a akú cestu ste urobili, aby ste sa stali agentom NFL? Moja skutočná vášeň pre futbal sa skutočne rozvinula na vysokej škole na Floridskej univerzite. Priatelil som sa s mnohými hráčmi v tíme. Vždy som bol požiadaný, aby som pomohol svojim priateľom smerujúcim do NFL. Hneď ako som videl realitu agentského podnikania, rozhodol som sa, že urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som sa stal nielen agentom, ale aby som bol jedným z najlepších.

Aký je typický pracovný deň pre agenta NFL? Na agentovi je krásne to, že každý deň je iný. Mohol by som byť na 10-dňovom výlete v piatich mestách; Mohol by som byť v našej kancelárii na Manhattane; alebo môžem byť doma – všetko pri práci. Moje dni sú plné pomoci a komunikácie s mojimi klientmi – určite som v strehu.

Ako sa zmení váš osobný a profesionálny život počas draftovej sezóny? Od septembra do apríla skutočne neexistuje žiadny osobný život – skončilo som so sezónou NFL. Od konca novembra, začiatkom decembra, sa hráči, ktorí majú nárok na draft, rozhodnú, kto je ich agent, začnú trénovať kombináciu NFL a pripravovať sa na draft NFL. Akonáhle sa Draft skončí, môžem si konečne trochu vydýchnuť.

posledný john SMP01363-1

Počuli sme, že svoje prvé tetovanie si dal v 15 rokoch. Čo to bolo a čo ťa viedlo k tetovaniu v takom mladom veku? Áno, asi trochu mladý, aby si vybral tetovanie, ktoré bude na tvojom tele po celý život. Pamätám si, ako som sa cítil úžasne, aj keď ten drak v skutočnosti vyzerá ako mlok. Predtým som tetovanie odstránil, ale nikdy ho nezakryjem. To tetovanie bolo začiatkom mojej tetovacej cesty.

V poslednej dobe sa stávate dobrým zberateľom. Ktorí umelci sú na vašom aktuálnom zozname vedier a čakajú vás nové schôdzky? Na ľudskom tele je toľko neuveriteľných umelcov a len toľko otvorenej pokožky. Začal som zbierať, pretože som neveril, ako ďaleko sa vývoj tetovania dostal. Toľko umelcov, ktorí sú tam, môže vytvoriť ohromujúce dielo. Čaká ma niekoľko schôdzok, vrátane Ponyho Lawsona, Yomica Morena, Samuraia Standoffa a Volka Merschkyho & Simone Pfaff (tvorcovia Trash Polka). Aktuálne mám prácu od Yogiho Barretta, Alexisa Vaateteho, Shine, Chrisa Youngblooda, Davea Paula, Eliota Kohka a ďalších. Našťastie som si mohol rezervovať schôdzky so všetkými týmito ľuďmi, ktorí sú na mojom zozname vedier.

Kde dúfate, že budete o rok, päť rokov a 10 rokov?? Nechcem byť nikde, ale presne tam, kde som. Milujem to, čo robím, a milujem svoj život. Či už o päť, 10 alebo 25 rokov, budem v NFL zastupovať niektoré neuveriteľné ľudské bytosti a dúfam, že aj naďalej budem mať vplyv v tetovacej komunite..