Dať sa tetovať je obrovský záväzok a niečo, čo veľa mladých ľudí nerobí'dostatočne nepremýšľal. Iste, možno strávili roky premýšľaním nad svojim nápadom, ale pokiaľ ide o výber umelca, často narazia na miestny obchod v meste alebo na muža, ktorý vytetoval ich najlepšieho priateľa. Nie všetci zberatelia idú touto cestou a niektorí z nich odkladajú získanie prvého dielu, kým nepríde správny umelec. To bol prípad Aaron, tiež známy ako Bier Goggles. Počas svojich 20 rokov to neurobil'Nechcem si dať vytetovať a potom na to prišiel portrétista Cecil Porter. Potom, čo dostal svoje prvé tetovanie od Portera, bol Aaron závislý a teraz dal dohromady neuveriteľnú kombinézu portrétov celebrít, ako aj úchvatný psychedelický kúsok žalúdka. od Mike Cole. Pozrite sa na náš rozhovor s týmto vyzdobeným zberateľom a dajte nám vedieť svoje prvé tetovanie v sekcii komentárov na sociálnych sieťach.

Aká bola vaša prvá spomienka na tetovanie a predstavili ste si, ako sa silne tetujete?

V mojej rodine nikto nemal tetovanie. Ale keď som vyrastal, pamätám si, že som bol ohromený a zastrašovaný, keď som videl slávneho profesionálneho zápasníka, Bam Bam BigelowJe tetovanie s horiacou hlavou v televízii.

Do svojich 30 rokov som ani nechcel tetovanie. Všetci moji priatelia si dávali tetovanie z miestnych obchodov a ja som sa vôbec nezaujímal o štýly, kvalitu alebo umenie, ktoré v tom čase dostávali..

Kto sú umelci, ktorými ste si dali tetovať a čo vás k nim pritiahlo?

Nechal som sa potetovať Cecil Porter a Majster Mike Cole. Videl som obrázok farebnej fľaše whisky, na ktorej Cecil pokračoval Bláznivý Ruben v časopise a okamžite som vedel, že toto je umelec, ktorému som chcel urobiť prvé tetovanie. Mikeovu prácu som prvýkrát videl na zjazde a bol som ohromený jeho štýlom. Moje oči by sa stratili vo všetkých vzoroch a jasných farbách. Jeho umenie je samo osebe ako látka meniaca myseľ.

Aké bolo vaše prvé tetovanie a aký je príbeh za ním?

Moje prvé tetovanie bola fľaša Heinekenu na holeni. Na strednej škole bolo Heineken najlepším pivom, aké sme mohli dostať, a milovali sme ho, bez ohľadu na to, aké skúpe to bolo. Rýchlo dopredu o niekoľko rokov neskôr pri mojej prvej ceste do Amsterdamu, nikdy nezabudnem, že som bol v steakovej reštaurácii a objednal si na večeru Heineken. Čašník mi priniesol obrovskú 2-litrovú stein naplnenú najchutnejším, najjemnejším a najčerstvejším pivom, aké som kedy mal-a stálo to len asi 1 dolár. Netreba dodávať, že v tú noc sme veľa pili a odvtedy na mnohých cestách. Myslel som, že fľaša Heineken je dobré tetovanie na pamiatku dobrých chvíľ strávených s domácimi.

Aké portréty ste zhromaždili a prečo ste si na seba nechali vytetovať týchto ľudí?

Získal som portréty známych svetových lídrov, akými sú Sir Winston Churchill a Teddy Roosevelt, herci ako Clint Eastwood, mafián Al Capone, hudobní velikáni James Brown a Frank Sinatra, vynálezca Nikola Tesla, komici Rodney Dangerfield a Richard Pryor, autor Mark Twain – zoznam pokračuje. Každý z týchto ľudí pre mňa predstavuje určitú časť mojej osobnosti alebo vlastností, v ktoré verím.

Čo by ste poradili ľuďom, ktorí chcú portrétové tetovanie?

Najlepšia rada, ktorú by som mohol dať niekomu, kto chce získať portrét, je ísť k umelcovi, ktorý sa na tento štýl špecializuje. V tomto odvetví existuje niekoľko skutočne dobrých portrétnych výtvarníkov a ich práca je oveľa lepšia ako niekto, kto „dokáže aj portréty“. Tiež by som odporučil druhý prechod s tým istým umelcom po roku, skutočne to pomôže s dlhou životnosťou, najmä s farebnými portrétmi.

Čo vás inšpirovalo k tetovaniu Cheech a Chong?

Obaja moji rodičia boli v šesťdesiatych rokoch minulého storočia hipisáci, takže som bol prirodzene v mladosti vystavený filmom Cheech a Chong. Moje popy mali vždy neskutočnú podobnosť s Chongom, čelenkou a podobne. Jedného dňa sa ma môj starý muž spýtal, či si niekedy nechám vytetovať jeho portrét. Povedal som mu, že nie, pretože si každý bude myslieť, že to bude zle urobený portrét Tommyho Chonga. Tento rozhovor mi dal jasný nápad dať si na zadok vytetovať Cheech aj Chong. Hovorím tomu pocta starcovi, ktorý ma vždy bolí v zadku.

Ktorému tetovaniu na tele pripadá najväčšia pozornosť a prečo si to myslíte??

Moje tetovanie žalúdka „Psilocybínového kráľa“ od MechMastera Mikea si ľahko získava najväčšiu pozornosť. Myslím, že je to kombinácia jedinečnosti jeho umenia, umiestnenia a aplikácie. Je to skutočne jedinečný kúsok, nikto nič podobné nevidel a má to faktor wow. Skladá sa z toľkých rovných čiar a väčšina ostatných tetovačov si nedokáže predstaviť, že by sa pokúsila o takýto kúsok, najmä na bruchu. Je zábavné vidieť všetky zmätené tváre ako: „Ako to urobil/prečo to urobil?“

Vezmite ma na svoje tetovanie trupu a ako dlho trvalo jeho dokončenie.

Keďže som bol pokrytý toľkými portrétmi a menšími tetovaniami, rozhodol som sa zachrániť si žalúdok a chrbát pre väčšie kúsky, ktoré by mi pomohli doplniť bodyčko. Chcel som, aby niečo predstavovalo moje psychedelické zážitky, a prirodzene ma to ťahalo k dielu Mike Coleho. Videl som niektoré z jeho epických záložiek a vedel som, že to bude iný typ záväzku, než na aký som bol zvyknutý. Získanie portrétu bolo vždy jediným záberom a bez ohľadu na to, ako dlho to trvalo, vždy som mal okamžité uspokojenie z hotového diela. Musel som zmeniť svoje myslenie a vedieť, že to bude trvať roky. Išlo viac o cestu, ako o hotový kus.

S ohľadom na to som si vybral ten najkomplikovanejší kúsok, ktorý by som si pre svoj žalúdok mohol možno priať. Mike ho v skutočnosti navrhol tak, aby sa zmestil na celý predný panel, ale zaistil, aby fungoval pre priestor, ktorý som mal k dispozícii. Na tomto projekte sme pracovali takmer mesačne takmer tri roky. Mapovanie celej veci trvalo asi 100 hodín a potom sme ďalších 75 hodín strávili resaturáciou rôznych oblastí, kým nebola dokončená. Celkovo to trvalo asi 175 hodín.

Kto sú vaši obľúbení umelci, od ktorých dúfate, že si v budúcnosti získajú prácu?

Nezostáva mi veľa voľného miesta, ale chcel som tetovanie Dmitrij Samohin už roky – je na prvom mieste v mojom zozname vedier. Tiež by mi nevadilo dať si pár mikrotetovaní Pony Lawson.

Aké bolo tvoje najbolestivejšie tetovanie? A čo tvoje najmenej bolestivé?

Nikdy som sa neodtrhol od bolesti, ale bol som sakra blízko, keď som si nechal v podpazuší vytetovať postavu DC Loba – 9,5 hodiny krvavého mučenia. Pre mňa bol najmenej bolestivý môj portrét Špinavého Harryho na ruke. Keď nemôžete cítiť biely atrament, je to dobrá relácia!

Ľutujete niečo z tetovania? Uvažovali by ste o odstránení alebo prekrytí tetovania?

V skutočnosti neľutujem žiadne tetovanie, čo je jedna z výhod čakania na tetovanie až do 30 -tky. Včas som zo svojho systému odstránil všetky hlúposti a bol som si istý tým, čo som chcel. Jediná vec, ktorú by som urobil inak, je umiestnenie niekoľkých z nich. Nikdy by som si nedal laserovať žiadne tetovanie, ale bol by som otvorený tetovaniu zakryť.

Aké tetovanie by ste chceli v budúcnosti tetovať??

Chystám sa začať na svojom zadnom diele. Tento kus kože si ukladám už roky a je to posledný veľký projekt na mojom body. MechMaster Mike prišiel s ďalším mentálnym dizajnom a ja sa nemôžem dočkať, až začnem s ďalšou bláznivou tetovacou cestou.

Myslíte si, že tetovanie musí mať význam, áno alebo nie?

Áno, myslím si, že všetky by mali mať dlhodobý význam, pretože to má byť celoživotný záväzok. Tetovania, ktoré majú malý význam, sú zvyčajne tie, ktoré sa odstránia laserom alebo sa zakryjú niekoľko rokov po ceste.

Ak by ste sa zobudili s jediným tetovaním na tele, aké by ste chceli, aby to bolo?

Bol by som úplne šťastný, keby som si nechal vytetovať iba svoje Sir Winston Churchill. Je to pravdepodobne môj najlepší portrét a moje obľúbené tetovanie na tele. Je to niečo, z čoho sa môžem vždy inšpirovať, keď sú žetóny mimo.

Čo by o vás ako zberateľovi tetovania ešte mali vedieť naši čitatelia?

Pokiaľ ide o moje tetovanie, som stará škola. Našiel som umelca, ktorého mám rád a s ktorým mám atmosféru, potom sa stále vraciam. Rád vždy viem, čo môžem od skúseností a kvality práce očakávať. Postupom času si so svojim umelcom vybudujete priateľstvo, ktoré vám spríjemní každé sedenie – ako napríklad stretnutie s dobrým priateľom..