Craig a Marc Wasserman, alias Potter Brothers at Law, sú Kalifornia'ocenení právnici v oblasti trestnej obrany. Sú tiež jedinými právnikmi, ktorí sa otvorene bavia mimo súdnej siene.

Poslaním spoločnosti Brothers at Law je ukončiť zákaz kanabisu a poučiť občanov USA o ich ústavných právach pri rokovaní s orgánmi činnými v trestnom konaní. Preto scenár k kampani Shut The Fuck Up ™ získava vírusovú popularitu:

"Dôstojník, prečo ste ma stiahli?? Pri akomkoľvek výsluchu, "Nediskutujem o svojom dni. Som zadržaný alebo môžem ísť? V prípade zadržania poviete, "Vyvolávam 5.

Potom ty SKUTOČTE MILU! ™

Fotografia Bridget Arias

Fotografia Bridget Arias

Víziou bratov Wassermanovcov je zaistiť, aby „všetci užívatelia kanabisu, či už liečiví alebo pre potešenie dospelých, mali bezpečný a ľahký prístup ku všetkým druhom kanabisových výrobkov v celých Spojených štátoch amerických“.

Marc sa prvýkrát dostal hore po tom, čo našiel tašku v skrini veľkého brata Craiga. Craig to prvýkrát našiel v skrini rodičov svojho priateľa. Bratov kombinovaný rok fajčenia kanabisu je 76 rokov a obaja súhlasia, že kanabis zlepšil kvalitu ich života. Konkrétne s ich osobnosťami typu A..

“Vyrovnáva ma to.” Som veľmi energetický, “povedal Craig Wasserman. “Myslím, že ma to udrží na chladnejšej strane.” Zdá sa, že namiesto toho, aby som sa obrátil na alkohol, tabletky proti úzkosti alebo proti stresu, to funguje bez zasahovania do čohokoľvek, čo som urobil, pokiaľ ide o prácu alebo čokoľvek iné. “

Zatiaľ čo bratia Wassermanovci obhajujú klientov, ktorí sú obeťami diskriminácie voči kanabisu, Marc hovorí, že on a Craig ich v súdnej sieni nevidia, či už ide o sudcov alebo iných advokátov..

“Väčšina z nich je tým skutočne fascinovaná,” ​​povedali.

“Keď sa obrátime na súd, opýtame sa nás, či sme vysokí.”'nikdy sa nepovažujeme za skutočne vysokých. My'sme dostatočne liečení na to, čo musíme urobiť, “povedal Marc Wasserman.

“Môžu existovať ľudia, ktorí k nám nechcú prísť na reprezentáciu, pretože fajčíme.” Choďte k právnikom, ktorí robia obed na tri martini, ak sa vďaka tomu budete cítiť lepšie, ale prelomíme túto stigmu a pokúsime sa poučiť. “

Hrnčiarski bratia zo zákona vždy svojim klientom radili, aby zavreli Súlož, ale založili si svoj účet na Instagrame, aby sa dostali k pacientom z Kalifornie s kanabisom, pretože ich „orgány činné v trestnom konaní zdanlivo najviac zamotávali“.

Keď Wassermania prichádzali s najlepším a najľahším spôsobom, ako poskytnúť ľuďom spôsob, ako hovoriť s orgánmi činnými v trestnom konaní bez toho, aby sa sami obviňovali, zdokonalili sa v 25 slovách, ktoré tvoria Skript.

Fotografia Bridget Arias

Fotografia Bridget Arias

“Základnou teóriou je zavrieť hubu, keď sa policajti pýtajú,” povedal Marc. “Čoskoro sme zistili, že ľudia v celej krajine tvrdili, že ho používajú vo všetkých rôznych situáciách, a uvedomili si, hej, to nie je len pre kanabis.” Toto je pre každého. “

Potom, minulé Vianoce, ich video Shut The Fuck Up Friday znova zverejnili NowThis Weed a Roger Stone a krátko na to P. Diddy a Snoop Dogg a Barstool Sports.

Za tri a pol roka si Pot Brothers of Law nahromadili viac ako 300 000 sledovateľov.

“Práve sme urobili podcast Michael Rapaport, máme ďalšie tri podcasty.”'robím a viete, boli dotazované CBS News a rôznymi podobnými predajňami, “povedal Marc. “To.”'je to jednoducho taký druh vlastného života. “

Dôležitosť Písma je pomôcť občanom zapojiť sa do presadzovania práva spôsobom, ktorý chráni vaše práva a zároveň zabraňuje eskalácii s políciou a akémukoľvek druhu násilia.

“Ak s vami hovorí polícia, znamená to, že nemá dosť na to, aby vás zatkla.” V opačnom prípade by vás zatkli, “povedal Craig, ktorý má pocit, že ho jeho tetovanie v súdnej sieni robí viac zastrašujúcim. “Jediná vec, s ktorou im môžeš pomôcť, je šukať sa.”

Marc dodal: „Žijeme v Amerike, nie v nacistickom Nemecku alebo odinakiaľ, kde si orgány činné v trestnom konaní môžu robiť, čo chcú, a vy nemáte žiadne práva. Žijeme v krajine, kde máte právo nevypovedať. To'nie je na tebe, aby si policajtovi povedal, kam ideš. “

Fotografia Bridget Arias

Fotografia Bridget Arias

Skript síce chráni bezpečnosť vás a dôstojníka, ale zároveň bráni korupcii pri potenciálnom zatknutí.

“Ak sa niečo stane a budete postupovať podľa Skriptu, policajt nebude môcť povedať, že sa bojí o život.” To'Preto policajt vždy vystúpi, keď niekoho zastrelí, pretože oni'môžem to povedať, “povedal Marc. „Používaním skriptu sme'berieme im tú moc. Nedajbože, aby sa niečo stalo, a vy ste skutočne urobili to, čo sme povedali, že policajt pôjde na zvyšok života do väzenia. “

Rádiová diskusná relácia FM bratov Wassermanovcov, Cannabis Talk 101, sa používa ako ďalšia platforma na vzdelávanie a šírenie liečebných výhod kanabisu pre masy..

“Musí to vyjsť z plánu 1. Predstava, že tam je.”'s žiadna liečivá hodnota nie je asinín. Ľuďom, ktorí chcú privierať oči, pretože vyrastali, sa to hovorí'je to len droga alebo vstupná droga, neuvedomujte si, že je to skutočne východisková droga, “povedal Marc. “Je to výstupná droga pre ľudí, ktorí sú na opiátoch alebo sú závislí na heroíne a pervitíne alebo na všetkých ostatných tabletkách BS, ktoré vám dajú, aby ste sa pokúsili dostať vás z ostatných piluliek.” Konope je všetko, čo skutočne potrebujete. “

Craig dodal: „Keď som sa rozhodol streamovať s malým bratom a fajčiť doobie každý deň [na Instagrame], malo to prelomiť stigmu a povedať, že môžete byť veľmi úspešní a fajčiť kanabis každý deň.."

“To.”'to nie je konope'robí ťa lenivým," povedal. "Ty'sme leniví a náhodou to fajčíme. “

Držte krok s bratmi Wassermanovými Instagram, Facebook, a Twitter, a prúd Cannabis Talk 101, na 101,5 FM KociRadio.com