Pantera je bezpochyby jednou z najvplyvnejších a najdôležitejších metalových skupín všetkých čias. Pantera, než sa stali silou, na ktorú sa dnes spomína, strávil takmer desať rokov hraním hudby, ktorá by bola zaradená viac do tábora Glam Metal. Nebolo to't až do ich debutu na hlavnom vydavateľstve, "kovboji z pekla," kde sa Pantera začala stávať groove metalovou skupinou, ktorú všetci poznáme a milujeme. 

Na začiatku mala kapela niekoľko zostáv, ako väčšina kapiel. Akonáhle však v roku 1986 prevzal vokály Philip Anselmo, bola zostavená základná skupina, ktorú tvorili Anselmo, gitarista Dimebag Darrell, basgitarista Rex Brown a bubeník Vinnie Paul. Títo štyria by pokračovali vo výrobe šiestich albumov vrátane vydania z roku 1988 "Power Metal," od ktorých sa kapela väčšinou distancuje spolu so zvyškom svojej práce pred vydaním vydavateľstva. 

Každý album Pantera, keď sa prihlásili k významnému vydavateľstvu -"kovboji z pekla" (1990), "Vulgárne zobrazenie moci" (1992), "Ďaleko za jazdou" (1994), "Veľký južný trend" (1996) a "Znovuobjavenie ocele" (2000) – je klasický metalový album. 

Na oslavu všetkého Pantera, Revolver vydáva Knihu Pantera. Zberač 100 strán'Časopis s Edition je dodávaný s piatimi oddelenými obálkami, z ktorých každá oslavuje jedného z kapely's významnými albumami, všetky zhromaždené v škatuli. Toto číslo obsahuje rozhovory so všetkými štyrmi členmi kapely a sleduje úžasnú a nakoniec tragickú históriu Pantery. 

B4_5_MAG_OUTSIDE_SLIPCASE kópia

Samozrejme, ty'budete chcieť pri čítaní niečo počúvať, však?'ty? Revolver má tiež vinyl špeciálnej edície, ktorý je súčasťou každej knihy Pantera, čo vám dáva možnosť ich párovanie Album Pantera so zhodným obalom. 

Alebo ak vy'ste jedným zo super fanúšikov, ktorí majú tetovanie Pantera, ako ľudia nižšie'Pravdepodobne bude najväčší záujem o Konečný zberateľ's Balíček. 

Ultimate Collection

Raz ty'sme si užili nasledujúcu galériu tetovaní Pantera, zamierte do Revolveru a investujte časť vianočných peňazí na niečo, čo skutočne milujete – Pantera. 

B4+kópia A4_PANTERA_ALLVINYL_ALLBOOKS_ALL SLIPCASE_OBIPANTERA_BANNER1300x250PANTERA_BANNER5300x250PANTERA_BANNER4B300x250PANTERA_BANNER5300x250