Ach, sviatočné zápasy sú tu! Aj keď je čas okolo Vianoc ideálny na trávenie času s rodinou, pre tých z nás, ktorí majú futbal (viem, že je to americká publikácia, ale my'V tomto príspevku to nenazývam futbalom. To'Budem v poriadku.) Posadnutosť týždeň a pol okolo Vianoc znamená zápasy po zápasoch. 

Všetko sa začína Dňom boxu, deň po Vianociach. Boxing Day bol vytvorený čo musel byť najaristokratickejší sviatok na svete v 19. storočí. V celom Britskom impériu sa prvý pracovný deň po Vianociach stal dňom, kedy sa dostalo služobníkom, poštárom a ďalším ľuďom z robotníckej triedy "Vianočný box" a deň voľna. Znie to pekne, ale len s malou dávkou znevažovania triedy. 

V dnešnej dobe Boxing Day skutočne znamená pre všetkých deň pracovného voľna, a preto je ideálnym dňom na sledovanie futbalu, kým vám mozog nevytečie z uší. Dnes je jeden zápas a jeden piatok je deväť. 

To'je to len začiatok vecí. Mnoho dnes hrajúcich tímov sa postaví na ihrisko opäť v sobotu alebo v nedeľu. Potom je Nový rok ďalšou príležitosťou, ako sa mu vyhnúť's rodinou, pretože existuje ďalších deväť hier. Toto je skutočne najlepšie obdobie v roku, kedy by ste mali ísť o 8:00 ráno do baru a ignorovať rodinu. 

V galérii pod vami'znovu nájsť tetovanie všetkých dobrých ľudí'Pravdepodobne sedíte medzi sebou, dvíhate pivo a spievate pieseň. 

Na zdravie fanúšika Leicesteru City, ktorý na sebe bude nosiť toto tetovanie kapitána Wesa Morgana až do jeho smrti. 

Tetovanie vlkov z Wolverhamptonu

Tetovanie vlkov z Wolverhamptonu

Bournemouth má najviac zo 80. rokov štít zo všetkých.

Najviac ich má Bournemouth 'Štít 80. rokov všetkých. 

Nie je to najlepšie tetovanie Burnley ... ale ani Burnley nie je najlepší tím.

Nie je to najlepšie tetovanie Burnley … ale Burnley'nie je ani najlepší tím. 

Snímka obrazovky 2019-12-26 o 9.22.22 hod