Elkbjern, Tiež známy ako Louis, je hráč zo Northlandu, ktorý trávi čas naživo streamovaním svojich hier na Twitchi. The "o" sekcia na domovskej stránke Elkbjern popisuje Louisa ako "silný nezávislý muž" SZO "miluje moju bradu a svoju priateľku." 

V nedávnom prúde sa Louis rozhodol urobiť vážny ponor do svojej Twitchovej kariéry tým, že umožnil svojmu publiku zaplatiť 10 dolárov za šancu, že ich komentár bude vybraný ako Louis.' najnovší kus atramentu. Louis publiku poskytol určité pokyny, ako žiadne nadávky alebo urážlivé výrazy, ale okrem toho boli voľby v zásade bezplatné pre všetkých..

Teraz, ako mnoho vecí, tetovanie je zvyčajne najlepšie premyslieť s dostatkom času na plánovanie a prípravu. Louis sa rozhodol, že chce od svojich komentátorov tetovanie, čo znamenalo, že musel od svojho umelca tetovať za chodu a voľnou rukou – počas tejto relácie nebolo možné použiť žiadne predbežné plánovanie ani šablóny. Asi po hodine tetovania prišiel obávaný komentár.

Do chatu vyskočilo streamovacie čelo00, "chýba to? 'a' z koláča alebo vidím zle?"

Čelo00 nebolo'nesprávne videnie a celá tá trápna výmena, keď ste museli tetovačovi povedať, že vo vašom tetovaní chýba písmeno, bola streamovaná naživo. Každý však vzal chybu s nadhľadom a "a" bol pridaný praštěný a chaotický symbol vložky – veľmi sa podobajúci na domácu úlohu väčšiny žiakov prvého stupňa. 

Nakoniec zo streamu nebolo nič zlé, žiaden faul – diváci videli zábavného chlapíka, ako si robí hlúpe tetovania a Louis dostal nejaký vplyv.!