Počas svojej desiatej sezóny súťažiaci Josh Payne zametal súťaž Ink Master: odnesenie štyroch hlavných výziev, víťazstvo a celkový titul. Teraz, on'Spolu s sezónou 8 sa vrátil ako tréner's Nikki Simpson na pomoc umelcom v sezóne 12. Tento týždeň sme to dotiahli'tréner by sa mal dozvedieť, ako sa jeho život zmenil po víťazstve v sezóne a čo si myslí o umelcoch, ktorí v sezóne 12 bojujú o prvé miesto.

Ako sa zmenil váš život od 10. série seriálu?

Bola to úžasná jazda. Odísť z toho bolo také vysoké a potom ísť na zjazdy po celej krajine bolo úžasné. Vzhľadom na to som sa nechcel presláviť a táto show bola len skvelým zážitkom. Sklonil som hlavu a pokračoval v práci. Snažím sa každý deň zlepšovať.

Ako vás oslovili pri návrate na sezónu 12?

Ach človeče, keď som dostal odpoveď na možnosť vrátiť sa, skočil som na to v tlkote srdca. So svojimi skúsenosťami zo sezóny a so všetkými ďalšími príležitosťami, ktoré som dostal, som mal absolútny úspech, bez akýchkoľvek otázok by som to urobil. A stať sa súčasťou bitky o pohlavia s malou trénerskou úlohou bolo neuveriteľné.

Aké boli vaše prvé myšlienky na tému Battle of the Sexes tejto sezóny?

Som veľmi šťastný, že som prešiel na 12. sezónu ako muž v dnešnej spoločnosti. Myslím si, že je to zaujímavý koncept, ale tiež neverím, že za umeleckými dielami je nejaký sex. Neverím, že by mali existovať nejaké predely alebo rozdiely. Myslím si, že ruka umelca a jeho myseľ sú presne to, bez ohľadu na to, k čomu je pripojený. Takže koncept chlapcov proti dievčatám s akýmkoľvek rozdielom alebo rozdielom sa mi nemusí nevyhnutne rovnať.

Aké boli vaše skúsenosti ako trénerky žien v tejto sezóne?

Keď som sa vrátil a nevedel som, koľko ďalších trénerov tam bolo, nevedel som, aké sú ich skúsenosti s kýmkoľvek predo mnou. Vošiel som tam taký nervózny, dúfal som, že sú vnímaví, dúfal, že sa odo mňa chcú naučiť a dúfal, že ich mám čo naučiť. Viem, že môj obraz mohol byť v očiach niektorých ľudí mierne negatívny, a chcel som tam ísť a môcť s nimi pracovať. A mal som šťastie, že ženy, ktoré som dostal do svojho tímu, boli úplne neuveriteľné. Boli to super neuveriteľní a všetci moji veľkí fanúšikovia, vďaka ktorým to bolo skutočne ľahké a úplne neuveriteľný zážitok.

Akú radu ste dali umelcom, ktorí v sezóne stále súťažia?

Pre mňa bolo dôležité mať na pamäti, že na konci dňa súťažíte v hre a rovnako ako každý iný šport existujú stanovené pravidlá. Musíte sa zmestiť do rámca a riadiť sa pravidlami, ak to dokážete, urobíte kus solídnej práce. To je vždy moja najväčšia vec, pamätať si pravidlá a pamätať si, prečo ste tam.

Boli ste nejakým spôsobom prekvapení úrovňou talentu, ktorý ste videli v tejto sezóne?

Mám to šťastie, že mladá vo svojej kariére som mala to šťastie, že som mohla pracovať s výtvarníčkou Sarah Peacock. Bola jednou z prvých žien, ktoré si našli cestu týmto odvetvím, a pripravilo pôdu pre prijatie ženských výtvarníčok v našom odvetví. Vďaka tomu, že som mal ten nadhľad a dokázal som pracovať pod niekým tak úžasným ako ona, mi to umožnilo vidieť, že v konečnom produkte skutočne nie je rozdiel medzi mužom a ženou. Nebolo žiadneho veľkého prekvapenia, nikdy som si nemyslel: „Páni, tieto ženy sú lepšie, ako som si predstavoval, že by mohli byť.“ Bolo úžasné pracovať po boku takej energie a toľkých odchádzajúcich ľudí, ktorí boli skutočne hladní..