Aby som parafrázoval Boba Dylana, v kanceláriách po celej Amerike sa časy menia'. Minimálne pokiaľ ide o prijatie viditeľného tetovania na pracovisku, to znamená. 

A nedávny prieskum uskutočnený spoločnosťou Accountemps ukázal, že z väčšej časti sú kancelárie oveľa menej upchaté. Ležérne oblečenie, netradičné farby na vlasy a hlavne viditeľné tetovanie sú na pracovisku prijateľnejšie než kedykoľvek predtým. Tridsaťpäť percent respondentov uviedlo, že viditeľné tetovanie bývalo problematické, ale už to tak nie je. Okrem toho iba 22 percent respondentov uviedlo, že viditeľné tetovanie je na pracovisku neprijateľné. 

Čísla boli dosť podobné, pokiaľ ide o netradičnú farbu vlasov (34 percent tvrdí, že kedysi to bolo problematické, ale teraz je to v poriadku, 23 percent to stále považuje za neprijateľné), netradičné piercingy (33 percent/29 percent) a ležérne oblečenie (34 percent/16 percent). 

Toto samozrejme nie je't povedať, že americká kancelária je teraz bezplatnou službou pre všetkých, kde sa deje čokoľvek. Väčšina zamestnávateľov si to stále myslí's je neprijateľné nadávať v kancelárii (54 percent) alebo privádzať domáceho maznáčika do práce (51 percent). To'Je to sračka, chceme sa so všetkými šteniatkami neustále maznať. 

Ďalšími vecami, ktoré môžu u zamestnávateľov vyvolať hnev, sú pracovníci, ktorí počúvajú hudbu bez slúchadiel (41 percent), streamujú živé športy na počítači (39 percent) a politické dekorácie zavesia za stôl (48 percent). 

Je to veľký pokrok, ale tých 22 percent stále musíme zmeniť. My'Ako spoločnosť sme určite prišli príliš ďaleko na to, aby sme sa pozerali zhora na zamestnancov, ktorí sa vyjadrujú svojim vzhľadom.