Každý tetovací umelec má najbláznivejší príbeh o klientovi, či už jeho klient omdlel, zvracal, pustil sa do bitky alebo si vykakal nohavice. Ako to vieme? No my'pre náš kanál YouTube sme urobili rozhovor so stovkami tetovacích umelcov z celého sveta a ich príbehy nás nikdy neprekvapia. Online vtipkári NELK sa rozhodli vziať inšpiráciu od jedného z najobľúbenejších bláznivých klientov a pre svoj kanál si urobili žart v miestnom obchode v Toronte..

NELK je populárne žartovné trio, ktoré zahŕňa Kyle Forgeard, Jessi Sebastiani a Lucas Gasparini. Ich kanál bol prvýkrát vytvorený v roku 2010 a za posledné desaťročie oni'nahromadilo viac ako 3,87 milióna predplatiteľov. Ich najsledovanejšie video je "Koks žart na policajtov," ktorá získala viac ako 33 miliónov zobrazení a pomohla im etablovať sa ako špičkový žartový kanál.

Kanadskí komici si kvôli žartu vyžiadali pomoc spoločnosti New Tribe Tattoo a v okolí obchodu nastavili rôzne kamery. Potom nechali člena Jesseho Sebastianiho obliecť sa do motorkárskeho odevu a pokračovali v tetovaní Carebeara na zadok. Umelec Veronica Green mala za úlohu tetovať a zaobchádzať s kričiacim Sebastiani, ktorý nielenže vystrašil, ale takmer každého zákazníka v obchode..

Nakoniec sa na kameru ukázalo, že celé stretnutie bolo len žartom a Green bol úžasný šport o hlučnom utrpení. Čo si myslíte o tomto žartíku? Čo by ste robili, keby ste boli umelcom'pozícia? Dajte nám vedieť svoj názor na tento žart na sociálnych sieťach.