Parafrázujem z jedného z najlepších umeleckých diel, aké kedy bolo vytvorené, "Bad Boys 2," hovno sa stalo skutočnosťou. Po prvej vlne zatvorenia barov a reštaurácií mnoho ďalších podnikov, vrátane obchodov s tetovaním, teraz dostali príkaz vypnúť v celej krajine. Kalifornia požaduje všetkých 40 miliónov aby sa obyvatelia ukryli na mieste. Veľa ľudí prichádza o prácu a mnohí z nás ostatných prvýkrát v živote pracujú z domu. V súčasnosti existuje veľa neistoty v každom aspekte života. Mierne povedané, naozaj potrebujeme, aby sme sa dokázali hneď naladiť a zasmiať. 

Inked je tu pre vás s niekoľkými hlúpymi tetovaniami, ktoré vás dúfajme rozosmejú. Možno jedno alebo dve z týchto tetovaní môžu dokonca vyvolať šialenstvo. 

Tam'Pre túto zbierku tetovaní nie je žiadny rým alebo dôvod, okrem toho, že nás každé z nich rozosmialo. Niektoré nám pripomínajú naše obľúbené karikatúry alebo filmy. Ostatní sú jednoducho nádherne divní. Dokonca tam môže byť hodená aj jedna alebo dve slovné hříčky, pretože bez ohľadu na to, čo si niektorí moji spolupracovníci myslia, vládnu vtipy ocka. 

Užite si túto galériu podivných a zábavných tetovaní. Nechajte to chvíľu od vecí myslieť. Na pár minút sa držte ďalej od správ. Nikto z nás nechce nakoniec odíď Jack Torrance na všetkých, s ktorými žijeme. 

Zostaňte v bezpečí, priatelia.