TikTok je jednou z najrýchlejšie rastúcich aplikácií sociálnych médií na trhu a je najobľúbenejší v Číne (kde je známy ako Douyin), USA a Indii. Rovnako ako jeho predchodcovia, Vine a Musical.ly, aj TikTok už rozbehol kariéru mnohých influencerov z celého sveta – vrátane zberateľa tetovania Vishwu. "Prianie" Rathod.

Rathod je 20-ročná hviezda TikTok so sídlom v Gujarate v Indii. Ona'je známa tým, že v aplikácii vytvára videá synchronizované perami a predvádza krátke scénky s inými indickými hviezdami TikTok. Rathod je v súčasnosti jednou z najsledovanejších hviezd TikTok v Indii, pretože od debutu v aplikácii v auguste 2018 nazbieralo 8,9 milióna sledovateľov a 178,6 milióna lajkov. 

Rathod je vášnivou zberateľkou tetovania a hojdá sa s atramentom na rukách, nohách a dokonca aj na krku. Podľa jej Instagramu ona'cestovala po Indii, aby sa dala tetovať, a zhromaždila kúsky od umelcov v mestách ako Ahmedabad, Bombaj a Dillí.

Čo si myslíte o tejto potetovanej senzácii TikTok? Ste fanúšikom TikTok? Dajte nám vedieť svoje názory na tento príbeh v sekcii komentárov.