5. apríla 2019 Stephen King's Pet Sematary zaujal veľkú obrazovku v kinách po celom svete. Film 2019 má talentované herecké obsadenie, vrátane Jasona Clarka z Brotherhood, Amy Seimetz z filmu Zabíjanie a Johna Lithgowa z The Crown. Všetko, o čom však od premiéry niekto hovorí, je film's mačkoví interpreti.

V Pet Sematary má rodina mačku Mainecoona menom Church, ktorú zabilo nákladné auto a vo filme opäť ožíva. Mačka bola použitá na propagáciu filmu na plagátoch a počas celej premiérovej sezóny sa Church objavila na niekoľkých premiérach..

Počas natáčania filmu Pet Sematary bolo použitých päť mačiek. Dve mačky, pomenované Tonic a Leo, však boli hlavnými mačacími hercami filmu. Tonic dostal najviac času vo filme a on'je vyškolený Melissa Millett z Ultimutts. 

Millet je spoluzakladateľom Kanady'S premiéra kaskadérskych zvierat a pravidelné výlety so siedmimi psami a jednou mačkou. Každé z jej zvierat má jedinečný talent, vrátane jazdy na kolobežke, hrania basketbalu, skákania cez švihadlo a ďalších. Títo štvornohí interpreti sa objavili v mnohých kanadských spravodajských sieťach, ako aj v Animal Planet, Good Morning America, The Pet Network a reklame Superbowl.

Ak chcete získať ďalšie informácie o Milletovi a jej talentovanej posádke, pozrite sa na Ultimutt's webové stránky a ďalšie sociálne stránky.