Možno ste sa nikdy v živote nedotkli gitary ani jeden deň, ale garantujem, že viete kde "Ide o 11" pochádza. Ikonická línia pochádza z roku 1984's "Toto je spinálny kohútik." (Editor's Poznámka: Ospravedlňujeme sa, náš CMS nám nedovolí prepisovať cez N)

Režisérsky film Roba Reinera možno nebol prvým mockumentárom, ktorý bol kedy natočený, ale stal sa zlatým štandardom žánru.. "Toto je Spinal Tap" robí skutočne pôsobivú vec, pokiaľ ide o spôsob zosmiešňovania rockového a metalového sveta a zároveň vzdáva hold ťažkému žánru hudby. To sa dosahuje vďaka fenomenálnym predstaveniam a písaniu – plus veľa peknej improvizácie – od Reinera, Christophera Hosta, Michaela McKeana a Harryho Shearera. Aj keď sú nelojálni rockeri rozhodne vtipom, zaobchádza s nimi tak nežne, že divák nikdy nemá pocit, že by sa im vysmieval, ale spolu s nimi, keď všetci premýšľame nad absurdnosťami života..  

Všetko sa to krásne spája v tejto scéne, kde sa Nigel Tufnel (hosť) chváli tým, ako nahlas dokáže jeho zosilňovač. 

Tufnel'Argument je súčasne idiotský a logický. Čísla na týchto číselníkoch nie sú k dispozícii'To vlastne nič neznamená, Marshall nie'nehovorím, že 10 to znamená's na 10 decibeloch (samozrejme), oni'hovoríme len, že 10 je najhlasnejšie. Napriek tomu, Tufnel's odpoveďou "To'je o niečo hlasnejší" na povrchu to dáva taký zmysel, pretože, samozrejme, je. 

Vplyv "Toto je spinálny kohútik" vo filmovom aj metalovom svete nemožno podceňovať. Kapely ako Žiadne Viac Čierny sú pomenované podľa citátov z filmu a dokonca aj J.K. Rowling sa inšpirovala strašnými osudmi, ktoré séria skupiny utrpela's bubeníkov, keď písala "Harry Potter." 

A ako ste mali uhádnuť, existuje veľa tetovaní spojených s spinálnym kohútikom. Chceli sme však urobiť viac, než len oslavovať film 11/11, ale aj celý žáner heavy metalu. Vytočte teda až 11 a vyrazte na tieto kovové tetovania. 

Metallica

Megadeth

Premožiteľ

Antrax

Marilyn Manson

Ozzy Osbourne a Alice Cooper 

Motorhead

Duch

Železná panna

Kráľ Diamond

Ronnie James Dio

Negatívny typ O 

Nástroj

Pantera

Deftones

Black Label Society

Gwar

Sepultura

Korn

Judas Priest

Slipknot

Systém páperia 

Rammstein

Mastodon 

Áno, vieme, zmeškali sme zhruba 1 000 dobrých kapiel. Máte obľúbeného, ​​ktorého ste vynechali? Dajte nám vedieť! Máte rad metal metal, ktorý by ste podľa nás mali vidieť? Rozbúrte nás tým na sociálnych sieťach! 

\ m/