11 produktov pre najhrubších ľudí na planéte!

Vďaka bohu, že si ich môžete objednať online! Dobre, v názve vieme, že sme povedali, že tieto výrobky sú pre hrubých ľudí. To'nie je to pravda bohužiaľ, väčšina z nás sa raz ocitne pri objednávke týchto "jedinečný" výrobky alebo si želáme, aby sme ich mali. Ako by sme si mohli predstaviť, mnohé z predmetov nachádzajúcich… Continue reading 11 produktov pre najhrubších ľudí na planéte!

Potetovaná Martha vás rozosmeje! Atrament a recepty!

Tetovanie a koktaily! My'rád by som vám predstavil Tetovanú Martu, ktorej skutočné meno je vlastne Sasha. Sasha je veľmi pekná, silne potetovaná a talentovaná „majsterka“, ktorá má tento úžasný blog, kde skúša nové recepty – niekedy sa im to podarí a niekedy sa len hanbia za katastrofu. Na rozdiel od iných stránok pre domácich majstrov… Continue reading Potetovaná Martha vás rozosmeje! Atrament a recepty!

Video! Starbucks Hero dostane bodnutý do krku, ale bojuje!

Nehrajte si s týmto chlapom! Monitorovacie video z kalifornského Starbucks z Fresna jasne ukazuje dramatický moment, kedy hrdinský zákazník spoločnosti Starbucks vzal zákon do vlastných rúk a zbil ozbrojeného lupiča stoličkou. Hrdina Cregg Jerri (58) a podozrivý Ryan Michael Florez (30) boli v boji obaja bodnutí. Tvrdý klinec Jerri mu v skutočnosti vytiahol nôž z… Continue reading Video! Starbucks Hero dostane bodnutý do krku, ale bojuje!

Pastelky a tetovacie stroje! Zoznámte sa s 11-ročným tatérom!

Prijíma schôdzky! Honolulu Tattoo je malý, ale zaujímavý obchod v časti Panama City, ktorý sa pýši špecializáciou na tetovanie v štýle Normana Keitha Collinsa (alias Sailor Jerry) – teda názov obchodu. Honolulu sa môže pochváliť aj dvoma ďalšími vzrušujúcimi a nepredvídateľnými funkciami. Samotný obchod je navrhnutý tak, aby vyzeral ako dom na strome, pretože majiteľ… Continue reading Pastelky a tetovacie stroje! Zoznámte sa s 11-ročným tatérom!

Tu je obrázok Batman’s Dick! Nová séria DC je plná frontálnej akty!

Temný rytier Dong! Super hrdinovia sú známi tým, že robia veľa vecí. A hoci mnohí tvrdia, že Batman nie je skutočný superhrdina – keďže mu chýbajú skutočné superveľmoci – napriek tomu sa mu podarilo nespočetne veľa príležitostí zachrániť populáciu mesta Gotham a v skutočnosti porazil niektorých nepochybných superhrdinov. Čo však Batmanovi môže chýbať v nadľudských… Continue reading Tu je obrázok Batman’s Dick! Nová séria DC je plná frontálnej akty!

Worlds Strongest Man je tiež v obľúbenej televíznej šou

440 libier hrubej sily! Gigant 6 stôp až 9 palcov, 440 libier, zotrel podlahu so svojimi protivníkmi v tohtoročnej súťaži Najsilnejší muž sveta. Tento rok najvyhľadávanejšia udalosť sa konala v Manile na Filipínach, kde však súťažili tí najlepší a najväčší., "the "obr muža's" najbližší súperi Mateusz Kieliszkowski a Brian Shaw zaostali o viac ako 5… Continue reading Worlds Strongest Man je tiež v obľúbenej televíznej šou

VIDEO! Odstránenie ušného mazu – hrubšie ako pupienky?

Pocujes ma teraz? Nemôžem sa pozerať na videá s pupienkami, ale môžem sa pozerať na nekonečné hodiny drobných klieští, ako sa vŕtajú hlboko do zvukovodu a potom vyťahujú chumáče, stuhy a balvany z hnedého slizkého ušného mazu! Choďte na to! Ak ste teda ako ja alebo ste typ človeka, ktorý má rád praskanie pupienkov a… Continue reading VIDEO! Odstránenie ušného mazu – hrubšie ako pupienky?

Legenda o tetovaní Jonathan Shaw a nakladaný pankáč!

Našiel sa nakladaný punk! K plodu sa dostaneme v zaváracom pohári, ale skôr vám poviem VEĽMI rýchly životopis o tetovacej legende Jonathanovi D. Shawovi. Jonathan sa narodil 4. júla 1953, jeho otec, slávny big bandový hudobník Artie Shaw a jeho matka bola žena menom Doris Dowling. V neskorých tínedžerských rokoch začal Shaw písať pre Los… Continue reading Legenda o tetovaní Jonathan Shaw a nakladaný pankáč!

Brutálne chirurgické zákroky pred anestéziou!

Lekár vás teraz uvidí! Chystáte sa vstúpiť do sveta medicíny pred anestéziou, liekmi proti bolesti alebo antibiotikami – to sú tri z dôvodov, prečo je tu neúmerne veľa chirurgických nástrojov, ktoré sa venujú amputácii! Ak by ste mali tú smolu, že ste mali nehodu tak relatívne fixovateľnú, ako je zložená zlomenina (zlomenina kosti, kde kosť… Continue reading Brutálne chirurgické zákroky pred anestéziou!

Dokážete odhaliť nahú Radeovu samovraždu?

Pump Up The Volume! Chelsea Vittorio, alebo ako ju väčšina sveta pozná ako Radeo (Suicide) je vlasová stylistka, modelka a fotografka. Ako alt modelka Radeo bola zastrelená všetkými najlepšími a priniesla svoj jedinečný štýl do každého z týchto rozložení. Radeo, ktorá je sama fotografkou, vie, čo je potrebné na vytvorenie skvelého obrazu, a keď sa… Continue reading Dokážete odhaliť nahú Radeovu samovraždu?