11 produktov pre najhrubších ľudí na planéte!

Vďaka bohu, že si ich môžete objednať online!

Dobre, v názve vieme, že sme povedali, že tieto výrobky sú pre hrubých ľudí. To'nie je to pravda bohužiaľ, väčšina z nás sa raz ocitne pri objednávke týchto "jedinečný" výrobky alebo si želáme, aby sme ich mali. Ako by sme si mohli predstaviť, mnohé z predmetov nachádzajúcich sa v tomto Dirty Dime of Disgustingness sa točia okolo vecí, ktoré vychádzajú z nášho tela z jedného alebo druhého otvoru. Zadok, diera na cikanie, nozdry a dokonca aj naše uši. Berte tento článok ako verejnú službu. Ver nám jedného dňa'Budeme vám vďační, že viete, že existuje položka na neutralizáciu zápachu vašich prdov!

Všetky tieto produkty sú dostupné na Amazon.com!

Snímka obrazovky-2018-04-19-o-18.03.19-PM

Potrebujete tieto??

Squatty Potty sa môže spočiatku cítiť inak, ale telo sa rýchlo prispôsobí a nový zdravý spôsob vylučovania sa rýchlo stáva druhou prirodzenosťou. U väčšiny ľudí je rozdiel okamžitý, kým niektorým trvá asi týždeň, kým sa upravia, uvoľnia a dajú veci do pohybu.MILUJETE DRAMATICKÉ VÝSLEDKY: To vám pomôže znížiť prietok a zmierniť menštruačné kŕče, pretože naše menštruačné kalíšky Blossom sú prírodné a nebudú zasahovať do prirodzeného toku nášho tela. FUNGUJE TO alebo VÁŠ PENIAZE SPÄŤ!Postavte sa a vyčúrajte sa bez vyzliekania  Jednoduché použitie  Opätovne použiteľné a ľahko sa čistí  Odstraňuje potrebu toaletného papiera  Ľahký a ľahko prenosnýAj keď sa dá použiť na bolesť chrbta, tento otvor pre konečník rozdáva jedno z jeho najtajnejších použití!- Chránič zabraňuje tomu, aby sa slučka dostala príliš hlboko do ucha a kontaktovala váš citlivý bubienok. - Vyčistite si uši behom niekoľkých sekúnd, bez toho, aby ste si zavlažovali ušné vody. - Navrhnuté tak, aby vytiahli vosk, nie ho zatlačili hlbšie.ZÁPACHOVÝ FILTER: Antimikrobiálne vložky s aktívnym uhlím filtrujú pachy z črevného plynu. Neutralizuje akýkoľvek zápach, ktorý ním prechádza, takže nenechajte uniknúť žiaden priestor, držte podložku priamo nad zadkom.- Je to odstraňovač škvŕn vytvorený len pre ženy. - Rieši problém menštruačného alebo dobového oblečenia zafarbeného krvou.Jednou rukou držte stredový stred nástroja a druhou rukou otáčaním matice pripevnite nástroj na necht na nohe. Dezinfekcia nechtov na rukách, rukách a nástrojoch vopred. Vyberte správnu veľkosť pre príslušný necht na nohe. Nastavený nástroj na manikúru na zarastený necht na nohách obsahuje všetky zarastené nechty na nohách.-Vysoko koncentrovaný, strašne zapáchajúci sprej na prd-Vonia ako ASS ... len horšie- Plastový (potravinársky) koniec náustku ide do úst, takže môžete držať mačku a

Squatty Potty Pôvodná toaletná stolička do kúpeľne

Squatty Potty sa môže spočiatku cítiť inak, ale telo sa rýchlo prispôsobí a nový zdravý spôsob vylučovania sa rýchlo stáva druhou prirodzenosťou. U väčšiny ľudí je rozdiel okamžitý, kým niektorým trvá asi týždeň, kým sa upravia, uvoľnia a dajú veci do pohybu.

ESTIE Elephant Ceramic Neti Pot

prostredníctvom GIPHY