Prečítajte si ich a plačte… a potom sa zmeňte!

Keď si ľudia prečítajú tento nadpis, prvá vec, ktorá ich napadne, je, že toto musí byť o vzhľade. Viete, fyzická krása alebo jej nedostatok. Žiariaca pokožka. Lesklé vlasy. Silné lícne kosti. Ďalej a ďalej a ďalej! Ak ste si mysleli, že sa mýlite! Odborníci zistili, že vzhľad rozhodne nie je všetko, pokiaľ ide o to, ako ľudia hodnotia, ako atraktívne niekoho nájdu.

Jeden z nich je o vašom fyzickom vzhľade a tiež nie je taký, ako si myslíte!

main-qimg-3d99e3347f17cbe60b7edb342b05345b-c

Aby ste sa teda mohli lepšie zapojiť do súťaže, prečítajte si tento zoznam desiatich a urobte z nich súčasť svojho každodenného rituálu na ceste k väčšej atraktivite.!

Zlá gramatika

d496015a0f78c88427440bb174c1d852

Keďže väčšina dnešných úvodných stretnutí prebieha prostredníctvom sociálnych médií, ľudia o vás predpokladajú, pretože ovládate anglický jazyk. Jedna štúdia zverejnila výsledky, podľa ktorých väčšina mužov a žien priznala, že odmietajú online nápadníkov výlučne kvôli zlej gramatike a preklepom v ich zoznamovacích profiloch..

Zdá sa, že okrem toho, že ide o znak nedostatku vzdelania, vyvoláva to aj dojem, že je lenivý.

Vyzerať príliš mlado

rozkošný-20374_1920

To je správne! Ako sa rodia novšie generácie rodičom, ktorí majú viac ako tridsať, zdá sa, že si hľadajú partnerov, ktorí majú vyzretejšiu tvár!

Distinguished teraz poráža mladistvého surfera, chlapa a dievča od vedľa!

Červená

Peking-červená-2

Presne tak, ako sú muži očividne priťahovaní k ženám s jasne červeným rúžom. Štúdie ukazujú, že ženy majú pocit, že muž v červenej košeli je silnejší a príťažlivejší. A to sú dve základné vlastnosti, ktoré mnohé ženy hľadajú pri hľadaní mužského partnera.

Menej je lepšie

rúž-791761_1920

Tvoja mama mala pravdu. Muži majú radi ženu, ktorá má prirodzenú krásu. Iste, make-up môže byť na jednu noc v meste skvelý, ale prirodzený vzhľad vždy víťazí.!

Vaše stolové správanie

Môj manžel je veľmi rafinovaný hosť. Jeme iba v najlepších reštauráciách.

Môj manžel je veľmi rafinovaný hosť. Jeme iba v najlepších reštauráciách.

Mama mala opäť pravdu. Muži aj ženy tvrdili, že zlé stolovanie je ťažkou prekážkou. Jedenie s otvorenými ústami, vydávanie zvukov, nedbalé ruky atď. To bolo všetko, čo spôsobí, že romantika nepôjde ďalej ako na prvé rande.

Žiadne fúzy ani drdoly

portrét-3052641_1920

Dobre, mužská buchta je daná. Je to chromé, tak to nerobte! Teraz je problém s bradou trochu zložitý. Zdá sa, že ženy majú radi vlasy na tvári. Nechcú chlapíka s pleťou v tvári a nechcú žiadneho bradáča z dreva. Majú však radi upravené strnisko.

Muž vyzerá hlúpo, keď sa usmieva.

klobúk-591973_1920

Zdá sa, že staré príslovie je pravdivé. Nedávna štúdia dospela k záveru, že „muži hodnotia usmievavé ženy ako atraktívnejšie, zatiaľ čo ženy hodnotia usmievajúcich sa mužov ako menej atraktívne“. Myslím, že Tom Cruise nemá šťastie!

Grumpsters

tuhý-2385798_1920

Nikto nemá rád smutné vrece, čo platí pre mužov a ženy. A aj keď je samozrejmé, že ženy majú radi chlapa, ktorý ich dokáže rozosmiať, chlapi majú radi dievčatá, ktoré majú dobrý zmysel pre humor. Možno je to tak, že sa smejú na jeho vtipoch?