BB 2018 Jabari Jacobs

Moja obľúbená alt-rocková babe „Bishop Briggs“ Bishop Briggs má dnes nový singel s názvom „White Flag“-pieseň, ktorá je hymnou posilnenia pre masy a obsahuje texty ako „nepôjdem pomaly“ a „ nebude mávať mojou bielou vlajkou, nie. “ Pieseň jazdí na prahu hlasitého hymnického rocku s epickými zaprášenými hip-hopovými bicími, náladovými gitarovými melódiami a nepochybne oduševneným refrénom. „White Flag“ je prvým singlom vydaným z jej veľmi očakávaného debutového albumu s názvom Church of Scars, ktorého vydanie je naplánované na 20. apríla..

Ak neviete, kto je Bishop Briggs, spali ste na jednej z najlepších alt-rockových žien, aké môže hudobný priemysel ponúknuť. Nemali sme silný ženský hlas v prednej časti rocku, pretože pravdepodobne Hayley Williams z Paramore, ale môžem s istotou povedať, že Bishop prešiel korunou – a ja som úplne tu kvôli tomu, čo robí ďalej.

Len za posledný rok nahromadila viac ako 316 miliónov globálnych streamov a bola v januári pomenovaná ako globálna MTV Push: Artist to Watch. Jej pieseň „Divoké kone“ bola pred niekoľkými rokmi použitá v reklame na autá a vyniesla ju do neba raketovo – a keď počúvate akúkoľvek jej hudbu, vrátane „River“ alebo „Dream“, je ľahké pochopiť, prečo. Minulý rok podporila všetkých od Alt-J cez Coldplay až po Bleachers a tento rok sa v apríli vydá na prvé turné s headlinermi..

BishopBriggs_Tattoo

Bishopovo obľúbené tetovanie je od umelkyne „tradičným čínskym drakom“ na boku stehna @denise_tpinto. Bishop o diele hovorí: „Milujem spontánne tetovanie, takže v tomto okamihu som sa rozhodol, že potrebujem niečo, čo mi pripomína silu. Tiež sa mi páčila myšlienka, že draci majú tento oheň v bruchu, ale uvoľňujú ho iba v čase nebezpečenstva alebo ochrany. Myslel som si, že by to mohla byť paralela môjho života – oheň uchovávajte ako palivo a používajte ho múdro. “

Pokiaľ ide o málo známy fakt o Bishopovi? Na jedno sedenie som dostal tri tetovania na nohy. Rozhodne som si nikdy nenechal vytetovať stehná, kým som sa rozhodol, že haha! Veľká chyba. Bolo to také bolestivé. V tom čase som mal toľko tetovaní, ale všetky boli na mojom krku a rukách … Citlivosť sa nevyrovnala ani mojim stehnám. Sledovali sme hodinu Soul Train a počúvali The Beach Boys a podcast s názvom „Môj otec napísal porno“. Netreba dodávať, že to bol zážitok na zapamätanie. “

Viac informácií o biskupovi Briggsovi

Prehliadka | Instagram | Spotify

Viac informácií o Whatangiesays

Instagram | Whatangiesays na SXSW