Stormy Daniels je vzatý do väzby v striptízovom klube v Ohiu!

Pornohviezda, ktorú niektorí Američania nenávidia, a iní, ktorí milujú, no, láska bola v tú noc zatknutá a obvinenia dvíhajú obočie, pokiaľ ide o ich legitimitu.

Kancelária šerifa okresu Franklin vydala hrnčekový záber Stephanie Cliffordovej- Stormy Danielsovej? po jej včerajšom zatknutí v Columbuse, Oh.

Kancelária šerifa v okrese Franklin zverejnila hrnček Stephanie Cliffordovej- Stormy Danielsovej? po jej včerajšom zatknutí v Columbuse, Oh.

Kancelária šerifa v okrese Franklin zverejnila hrnček Stephanie Cliffordovej- Stormy Danielsovej? po jej včerajšom zatknutí v Columbuse, Oh.

stormy-daniels-nda-feature

Stephanie Clifford (aka Stormy Daniels) bola vo štvrtok ráno zatknutá za výkon v spoločnosti Sirens Gentlemen's Club v Ohiu. Obvinení boli tri priestupky, ktorých súčasťou bolo nezákonné dotýkanie sa patrónov počas jej vystúpenia, čo je v rozpore so štátnym právom v Ohiu..

gettyimages-929943270-e1521561847286

Clifford zložil kauciu 6 054 dolárov a následne bol prepustený … obvinenia boli medzičasom stiahnuté.

Ako by si niekto predstavoval ľudia na jednej strane politického spektra nazývajú zatknutie nastavením a sťažujú sa, že hoci Ohio má a "smrtiace drogy špecifické zametanie štátu", Strážcovia zákona z Ohia považovali za potrebné vyslať troch tajných dôstojníkov, aby namiesto riešenia skutočnej hrozby pre Ohioans zatkli Clifforda.

23-búrlivý-daniels-2018.w710.h473

Podrobnosti o "zločin" Ide o priestupok, ktorého sa zamestnanec v sexuálne orientovanom podniku vedome dotkne "nahý" alebo "seminude."

Na ďalšie objasnenie alebo možno ešte neurčitejšie "seminude" technicky by to mohlo zahŕňať predvádzajúcu sa ženu "dekolt s menej ako úplne nepriehľadným krytom,".