Kola a úsmev!

S nekontrolovanou legalizáciou rekreačného užívania kanabisu, ktorá sa šíri po celých Spojených štátoch, Kanade a Spojenom kráľovstve, by to chcelo figurínu, aby si neuvedomila, že čoskoro začnú mega spoločnosti naskakovať na palubu … keď bol správny čas a všetko bolo „v pohode“.

Tiež by nemalo byť žiadnym prekvapením, keď jednou z prvých „biggies“ je Coca Cola. Poďme, bolo to len asi pred storočím, keď bola Coca Cola plná skutočného kokaínu. Okolo Wall Street sa hovorí, že je tam údajne spoločnosť na plnenie fliaš Coca Cola 'seriózne rozhovory' vyvinúť nápoj napustený kanabisom.

coca-cola_cannabis-coca

Spoločnosť so sídlom v Atlante, ktorá vlastní viac ako 500 značiek vrátane Sprite, Fanta a Costa Coffee, vedie pokročilé diskusie s kanadskou spoločnosťou Aurora Cannabis. Niektoré spoločnosti už začali vývoj s vytvorením nápoja, ktorý rozruší jeho konzumentov, pričom sa verí, že Coca-Cola má záujem vyvíjať občerstvenie, ktoré je naplnené kanabidiolom alebo inak známe ako CBD, nepsychoaktívna chemická látka, ktorá sa nachádza v rastliny marihuany. Nápoj je vyvíjaný ako prostriedok na zmiernenie zápalu, bolesti a kŕčov.

shutterstock_231624091-e1537191110201

Informovali o tom zdroje agentúry Bloomberg, "Oni'ste dosť pokročilí po ceste. To'bude toho viac 'regeneračný nápoj' kategórie." Hovorca spoločnosti Coca-Cola Kent Landers to však odmietol komentovať.

coca-cola

V e -mailovom vyhlásení pre BNN Bloomberg sa však uvádza: "Spolu s mnohými ďalšími v nápojovom priemysle pozorne sledujeme rast nepsychoaktívnych CBD ako prísad do funkčných wellness nápojov na celom svete. Priestor sa rýchlo vyvíja. V tejto chvíli neboli prijaté žiadne rozhodnutia."

snímky

Hej, môžem sa znova vrátiť a vychutnať si plechovku sódy nie a znova!